Oğlum Dizisi Nerede Çekiliyor?

Maddi zorluklar yaşayan bir ailenin oğlu Kaan ile 12 yaşında ki teknoloji bağımlısı oğlu Cem’in hikayesini bir pedegogun gözünden anlatacak olan Oğlum dizisi nerede çekiliyor?

Aziz dizisinden büyük başarı Yurt dışına açılıyor

Aziz'in başlattığı bağımsızlık mücadelesi izleyiciyi ekrana kilitliyor. Aşkları, bitmek bilmeyen mücadelesi ve örnek yaşamıyla bir döneme damga vuran Aziz yurt dışına açıldı

2022'de yayınlanacak diziler belli oldu

Dizi severleri heyecanladıran yeni dizilerin tanııtmları ekranlarda dönmeye başladı. işte 2022'ye damga vuracak yeni diziler haberimizde. Şimdi detaylar

Çukur Dizisinden Üzücü Haber

Her hafta Pazartesi günlerin yayınlanan Çukur, bu hafta belli sebeplerden ötürü yayınlanmayacak. Nedeni ve daha fazlası haberimizde.

Ramo 20. Bölüm Tek Parça İzle!

Ramo ve Cihangir arasındaki kavga ve kaos devam ederken, Ramo ölüm ile burun buruna glirken en büyük destekçisi kim? Ramo 20. Bölüm Tek Parça İzlemek için detaylar haberimizde!

Yeni Gelin dizisinde konağa ramazan geliyor.

Yeni gelin 27 Mayıs Cumartesi akşamı yepyeni bölümüyle ekranlarda olacak. Ramazanın gelmesine sayılı saatler kala dizlerde de ramazan rüzgarları esmeye başladı. Bunun en güzel örneklerinden birini Show tv’nin sevilen dizisi Yeni Gelinde göreceğiz.

Yeni Gelin 11. bölümde ki sürprizler neler?

Cumartesi akşamları Show TV ekranlarında yerini alan Yeni Gelin dizisinin 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçen haftaki bölümün cevapsız kalan sorularına bakalım bu haftaki bölümde cevap bulunabilecek mi?

Yeni Gelin'in son bölümünde neler oldu?

Yeni gelin dizisinin 10. bölümü 13 Mayıs cumartesi akşamı Show TV ekranlarında izleyenleriyle buluştu. Dizi son bölümleriyle tamamen komedi dizisi formatında karşımıza çıkarken bu hafta yine neşe ile izlendi.