Mahkum’a Veda Eden Talat Bulut Genç Oyuncuları Eleştirdi

Mahkum’a ölerek veda eden usta oyuncu Talat Bulut magazin muhabirlerine çok tartışılacak açıklamalarda bulundu. Talat Bulut gay rolü oynayabileceğini belirtti.

Sinyor Mahkum’a Veda Ediyor

Perşembe akşamlarının sevilen ve reytingi yüksek dizilerinden Mahkum’da flaş bir ayrılık yaşanıyor. Talat Bulut’un canlandırdığı Sinyor diziye veda ediyor.

Talat Bulut Mahkum Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

Ekranların en çok seyredilen dizilerinden biri olan ve Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Mahkum’a usta oyuncu Talat Bulut dahil oluyor.

Talat Bulut'un yeni projesi belli oldu

Ünlü oyuncu Talat Bulut yeni bir proje için anlaşma sağladı. Talat Bulut Yasak Elma'dan sonra yeniden ekranda olacak. Talat Bulut hangi diziyle ekrana dönüyor?

Talat Bulut Oyuncu Ücretlerini Eleştirenlere İsyan Etti

Son olarak Yasak Elma dizisinde çok başarılı bir dönem geçiren usta oyuncu Talat Bulut oyuncuların aldığı ücreti eleştirenlere sert cevap verdi.

Ünlü Oyuncu Talat Bulut’tan Samimi İtiraf

Sinemanın ve dizi dünyasının ünlü oyuncularından Talat Bulut zaman zaman magazin basınında yer alıyor. Ünlü oyuncu geçtiğimiz gün magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Kadir İnanır Koronavirüs Aşısı Oldu

Koronavirüs aşılama çalışmalarında sırası gelen 65 yaş üstü vatandaşlardan usta oyuncu Kadir İnanır ve Talat Bulut aşılarını yaptırdı.

Talat Bulut'tan çok özel Yasak Elma açıklaması! Halit geri mi dönüyor?

Yasak Elma dizisinde Halit Argun rolüyle yer alan Talat Bulut'tan çok özel açıklamalar. Halit karakteri geri mi dönüyor? İşte Talat Bulut'tan yeni Yasak Elma açıklaması...

Yasak Elma 85. bölüm izle!

Ekranların en entrikalı dizisi Yasak Elma'da bomba bir bölüm izleyiciyi bekliyor. Yasak Elma yeni bölüm dizinin kaderini belirleyecek sahnelerle geliyor. Yasak Elma 85. bölüm izle!

Yasak Elma'da Gidenler ve Gelenler!

Reytingi bol dizilerden Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma’da son dönemde yoğun bir oyuncu trafiği yaşanıyor. İşte diziden ayrılanlar ve diziye yeni dahil olanlar!

Başrol oyuncusu ayrılan Yasak Elma'ya taze kan!

Başrol oynayan Talat Bulut’un Yasak Elma'dan ayrılmasıyla peş peşe transfer haberleri izleyiciyi heyecanlandırdı. Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay'dan sonra diziye kim katıldı?

Yasak Elma 82. Bölüm izle!

Yasak Elma dizisi son günlerde diziden ayrılacaklar isimlerle gündemde. Sevilen dizinin yeni bölümü ise bu akşam yayınlanıyor. Yasak Elma 82. Bölüm izle!

Yasak Elma’da Yaprak Dökümü Sürüyor!

Fox Tv’nin yüksek reytingli dizisi Yasak Elma’da peş peşe yaşanılan ayrılıklar dizide neler oluyor sorusunu gündeme getirdi. Tam da bu sırada bir oyuncu daha diziden ayrıldı!

Yasak Elma’da Bir Ayrılık Daha!

Yasak Elma’dan bir oyuncu daha ayrılıyor. Son günlerde peş peşe ayrılıkların yaşandığı diziden Lila karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman’da ayrılıyor.

Yasak Elma 81. Bölüm izle!

Ekranların entrika dolu dizilerinden biri olan Yasak Elma bu akşam yeni bölümüyle ekranda olacak. Başrol oyuncusunun ayrılacağı konuşulan dizi Yasak Elma 81. Bölüm izle!

Yasak Elma’da Sürpriz Ayrılık! Hangi İki Başrol Oyuncusu Diziden Ayrılıyor?

Fox Tv’nin başarılı dizilerinden Yasak Elma’da şok gelişme! Dizinin iki başarılı ve başrol oyuncusu diziye veda ediyor. İşte detaylar!

Eda Ece ve Talat Bulut arasındaki polemik çok konuşulacak!

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'da partner olan Talat Bulut ve Eda Ece arasında sosyal medyada geçen tuhaf polemik çok konuşulacak cinsten... İşte detaylar!

Yasak Elma 72. bölüm izle

Entrikalarla dolu sevilen dizi Yasak Elma, yeni bölümüyle bu akşam ekranlarınızda olacak. Halit'i ve Yıldız'ı bekleyen yeni sürprizlerin olduğu Yasak Elma 72. bölüm izle!

Yasak Elma 68. bölüm izle!

Fox Tv'nin iddialı yapımlarından biri olan Yasak Elma dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlarda olacak. Yasak Elma 68. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yasak Elma yeni bölüm bu akşam neden yok? Yasak Elma yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Merakla beklenen dizi Yasak Elma'nın bu akşamki bölümü neden yayınlanmıyor? Yasak Elma yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Tüm detaylar haberimizde...