TV 8 Tuzak Dizisinde saat değişikliğine gitti

Yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek oturduğu 'Tuzak' 10 Mart Cuma günü saat 20.00’ de yayınlanması beklenirken dizi ile ilgili olarak yeni bir duyuru geldi

Tuzak Dizisinin Afişi Yayınlandı

Tv 8 ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Tuzak'ın afişi yayınlandı. Tuzak 19 Ekim'de ilk bölümüyle Tv 8'de seyirciyle buluşacak.

Tuzak Dizisinin Merakla Beklenen Fragmanı Yayınlandı

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan ve birbirinden ünlü isimlerden kurulu kadrosuyla olduğu kadar konusuyla da dikkatleri çeken Tuzak dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Tuzak Dizisinden İlk Kareler Geldi

Tv 8 ekranlarının merakla beklenen ve hikayesi bir türlü öğrenilemeyen iddialı dizisi Tuzak’ın setinden ilk kareler gelmeye başladı.

Tuzak Dizisine Yeni Oyuncular Katıldı

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan ve yeni sezonun iddialı ve oyuncu kadrosu güçlü dizisi Tuzak yeni oyuncularla güçleniyor.

Emir Benderlioğlu ‘Tuzak’ Dizisinde!

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisinin Piri Reis’i Emir Benderlioğlu’nun yeni dizisi belli oldu. Başarılı oyuncu Akın Akınözü ve Talat Bulut’lu Tuzak dizisinde!

Dizilerin Aranılan Oyuncusu Tuzak Dizisine Katıldı

Tv 8 ekranlarında yeni yayın döneminde seyirci karşısında çıkacak olan Tuzak dizisinin oyuncu kadrosuna yeni oyuncular katılmaya devam ediyor.

Tuzak Dizisinde Talat Bulut'un Partneri Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Tuzak dizisi cast çalışmalarına devam ediyor. Dizinin kadrosuna genç ve başarılı oyuncu İlayda Çevik katıldı.

Akın Akınözü İle Talat Bulut ‘Tuzak’ Dizisinde!

Başarılı oyuncular Talat Bulut ile Akın Akınözü aynı dizide buluştu. Yeni sezonun yeni dizisi olarak ekranlara gelecek ‘Tuzak’ dizisinin başrolü oldular. Dizinin detayları…

Tv 8'den İddialı Dizi: Tuzak Eylül’de Başlıyor?

Yeni yayın dönemine hazırlanan Tv 8’den rakiplerine korku salacak iddialı bir dizi geliyor. Tuzak adlı dizide Talat Bulut ve Akın Akınözü yer alacak.

Mahkum’a Veda Eden Talat Bulut Genç Oyuncuları Eleştirdi

Mahkum’a ölerek veda eden usta oyuncu Talat Bulut magazin muhabirlerine çok tartışılacak açıklamalarda bulundu. Talat Bulut gay rolü oynayabileceğini belirtti.

Sinyor Mahkum’a Veda Ediyor

Perşembe akşamlarının sevilen ve reytingi yüksek dizilerinden Mahkum’da flaş bir ayrılık yaşanıyor. Talat Bulut’un canlandırdığı Sinyor diziye veda ediyor.

Talat Bulut Mahkum Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

Ekranların en çok seyredilen dizilerinden biri olan ve Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Mahkum’a usta oyuncu Talat Bulut dahil oluyor.

Talat Bulut'un yeni projesi belli oldu

Ünlü oyuncu Talat Bulut yeni bir proje için anlaşma sağladı. Talat Bulut Yasak Elma'dan sonra yeniden ekranda olacak. Talat Bulut hangi diziyle ekrana dönüyor?

Talat Bulut Oyuncu Ücretlerini Eleştirenlere İsyan Etti

Son olarak Yasak Elma dizisinde çok başarılı bir dönem geçiren usta oyuncu Talat Bulut oyuncuların aldığı ücreti eleştirenlere sert cevap verdi.

Ünlü Oyuncu Talat Bulut’tan Samimi İtiraf

Sinemanın ve dizi dünyasının ünlü oyuncularından Talat Bulut zaman zaman magazin basınında yer alıyor. Ünlü oyuncu geçtiğimiz gün magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Kadir İnanır Koronavirüs Aşısı Oldu

Koronavirüs aşılama çalışmalarında sırası gelen 65 yaş üstü vatandaşlardan usta oyuncu Kadir İnanır ve Talat Bulut aşılarını yaptırdı.

Talat Bulut'tan çok özel Yasak Elma açıklaması! Halit geri mi dönüyor?

Yasak Elma dizisinde Halit Argun rolüyle yer alan Talat Bulut'tan çok özel açıklamalar. Halit karakteri geri mi dönüyor? İşte Talat Bulut'tan yeni Yasak Elma açıklaması...

Yasak Elma 85. bölüm izle!

Ekranların en entrikalı dizisi Yasak Elma'da bomba bir bölüm izleyiciyi bekliyor. Yasak Elma yeni bölüm dizinin kaderini belirleyecek sahnelerle geliyor. Yasak Elma 85. bölüm izle!

Yasak Elma'da Gidenler ve Gelenler!

Reytingi bol dizilerden Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma’da son dönemde yoğun bir oyuncu trafiği yaşanıyor. İşte diziden ayrılanlar ve diziye yeni dahil olanlar!