Star Tv’nin Yeni Dizisi Benim Hayatım Gün Değiştirdi

Televizyon kanalları için Pazar günü bir ateş çemberine dönmüş durumda. Teşkilat ve Yargı gibi iki güçlü yapım arasında kalanlar bir bir ya final yapıyor ya da gün değiştiriyor.

Sana Söz Dizisi'nin Yayın Günü Değişti

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Sana Söz’ün yayın günü başlamadan değişti. Dizinin Cuma olarak açıklanan yayın günü çarşambaya alındı.

Show Tv’nin Yeni Dizisi İçimizden Birinin Günü Değişti

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezona başlayan İçimizden Biri yayın günü olan Pazar gününden Salı akşamlarına alındı

Kanunsuz Topraklar Çarşamba Günü Ekrana Geliyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve sezonun en iddialı dizilerinden biri olarak gösterilen Kanunsuz Topraklar yeni yayın döneminde Çarşamba akşamları ekrana gelecek.

Dünya Hali’nin Yayın Günü Değişti

TRT 1 ekranlarında yaz sezonu dizisi olarak başlayan Dünya Hali’nin yayın saatinden sonra yayın gününde de değişikliğe gidildi.

Kefaret dizisi hangi gün yayınlanacak?

Fox Tv'de yayınlanan Kefaret dizisinin yayın tarihi değişti. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başrolde olduğu Kefaret'in yeni günü ne zaman? Kefaret dizisi hangi gün yayınlanacak?

Kanal D’de Yayınlanacak Aşkın Tarifi Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Yaz sezonu dizilerinden biri olan ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak Aşkın Tarifi dizisinin yayın tarihi belli oldu. İşte Aşkın Tarifi dizisinin ilk bölüm yayın tarihi!

Masumiyet Gün Değiştirdi

Ekran yolculuğuna büyük iddialarla ve güçlü bir oyuncu kadrosuyla başlayan ancak ne yazık ki yayınlanan her bölümde umudunu kaybeden Masumiyet dizisi yayın gününü değiştirdi.

Seni Çok Bekledim Dizisi Gün Değiştirdi

Star Tv ekranlarında Cuma akşamları ekrana gelen ve reytinglerde çok da iyi bir noktada olmayan Seni Çok bekledim Dizisi yayın günü değiştiriyor.

TRT 1’in Tövbeler Olsun Dizisi’nin yayın Günü Değişti

TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları ekrana gelen Tövbeler Olsun Dizisinin yayın günü perşembe olarak değiştirildi. Dizinin yeni bölümü ise 4 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak.

Sen Çal Kapımı ve Zümrüdüanka Dizilerinin Yayın Günü Değişti!

Fox Tv’nin iki dizisinin yayın günü ani bir kararla değiştirildi. Sen Çal Kapımı ve Zümrüdüanka dizilerinin yayın günleri birbiriyle yer değiştirdi. İşte detaylar!

Yemin Dizisinde Şok Gelişme!

Kanal 7’nin başarılı dizisi Yemin’de flaş bir son dakika gelişmesi yaşandı. Dizinin yayın günü ve saati değişti. İşte Yemin’in yeni günü ve saati!

Afili Aşk Yine Gün Değiştiriyor!

Kanal D’nin bahtı kara dizisi Afili Aşk’a yayın günü dayanmıyor. Dizinin kanal tarafından ikinci kez yayın günü değiştirildi. Peki bu değişiklik neden yapıldı? İşte detaylar!

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin Günü Değişti!

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan komedi programı Çok Güzel hareketler Bunlar 2'nin yayın günü değişti. Çok Güzel hareketler Bunlar 2'nin yeni günü ne zaman?

Afili Aşk Gün Değiştirdi! İşte Afili Aşk’ın Yeni Günü!

Kanal D'de yayınlanan romantik komedi dizisi Afili Aşk'ın Çarşamba günü olan yayın günü Kanal tarafından değiştirildi. Peki Afili Aşk'ın yeni günü ne zaman? İşte detaylar!

Güldür Güldür Show’un Yayın Günü Değişti!

Show Tv'nin keyifle seyredilen yapımlarından Güldür Güldür Show'un Yayın günü Değişti. Cuma yerine Perşembe akşamlarına alınan yapımın 224. bölümü Perşembe akşamı Show Tv'de!

Kimse Bilmez Dizisi Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Atv ekranlarında salı akşamları yayınlanan Kimse Bilmez 24 Eylül Salı akşamı neden yok? Kimse Bilmez yayından mı kaldırıldı? Dizinin yeni bölümüne zaman? İşte ayrıntılar!

Benim Tatlı Yalanım Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Star Tv'nin eğlenceli dizisi Benim tatlı Yalanım'la ilgili şok gelişme! Dizi Perşembe akşamı neden yok? Star Tv Benim tatlı Yalanım'ı yayından mı kaldırdı? İşte ayrıntılar!

Kapanmadan Kazan Hangi Gün Yayınlanacak? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Star Tv'nin yaz yayın döneminin iddialı yapımlarından Kapanmadan Kazan yarışma programının yayın günü değişti? yarışmanın yayın günü neden değişti ve yeni yayın günü ne zaman?

Kapanmadan Kazan Gün Değiştirdi!

Star Tv'nin yaz ekranında yayınlanan ve üç bölüm önce başlayan Kapanmadan Kazan adlı yarışmada şok gelişme! Yarışmanın günü Star Tv tarafından değiştirildi? Detaylar haberimizde!