Seni Kalbime Sakladım Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Diziden Yeni Kareler

TRT1’in yeni dizisi ‘Seni Kalbime Sakladım’ın yayın tarihi belli oldu. 2. tanıtım fragmanı yayınlanan diziden yeni kareler de paylaşıldı. Peki, Seni Kalbime Sakladım ne zaman?

Kuş Uçuşu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix bünyesinde yayınlanacak olan ve iddialı bir oyuncu kadrosuna sahip olan Kuş Uçuşu dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizi 3 Haziran’da yayına başlıyor.

Cem Yılmaz'ın Netflix’te Yayınlanacak Erşan Kuneri Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix’te yayınlanacak olan ve Cem Yılmaz tarafından yazılıp yönetilen ve yine başrolünde Cem Yılmaz’ın yer aldığı Erşan Kuneri’nin yayın tarihi açıklandı.

Oğlum Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Show Tv ekranlarında uzun süredir tanıtımları yayınlanan ve seyircinin merak ve heyecanla beklediği yeni dizilerden Oğlum’un yayın tarihi belli oldu.

Aşk Taktikleri Filminin Yayın Tarihi Belli Oldu: 11 Şubat’ta Netflix’te

Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın başrollerinde oynadığı Netflix’te yayınlanacak Aşk Taktikleri Filminin yayın tarihi belli oldu. Film Sevgililer günü öncesinde yayında…

Sabahın Sultanı Seda Sayan’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında sabah kuşağında yayınlanacak olan ve ünlü isim Seda Sayan'ın sunduğu Sabahın Sultanı Seda Sayan programının yayın tarihi belli oldu.

TRT’nin Yeni Programı Seneye Bu Zamanlar’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun zamandır hazırlıkları süren seneye Bu Zamanlar 4 Ağustos Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Star Market’in Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelecek yeni yarışma ve eğlence programı Star Market’in yayın tarihi belli oldu.

TRT’nin Yeni Dizisi Dünya Hali’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 yeni dizisi Dünya Hali’nin yayın tarihini açıkladı. Komedi tarzında ele alınan ve seyircinin merakla beklediği dizi 28 Temmuz’da ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Şef Akademi’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak ve merakla beklenen yarışma programı Şef Akademi’nin yayın tarihi belli oldu. Program 14 Haziran Pazartesi akşamı ekrana geliyor.

Kahraman Babam Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Show Tv ekranlarında ilk bölümü mart ayında yayınlanan ancak daha sonra yaz sezonuna ertelenen Kahraman Babam Dizisinin yayın tarihi belli oldu

Savaşçı Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında bir dönem fırtına gibi esen ve reyting rekorları kıran savaşçı dizisi ekranlara yeniden dönüyor. Dizi yeni bölümleriyle 10 Nisan’dan itibaren Fox Tv’de.

Show Tv’nin Yeni Dizisi Kırmızı Kamyon’un Yayın Tarihi Belli Oldu

Show Tv ekranlarında 31 Mart Çarşamba akşamı yeni bir dizi başlıyor. Kırmızı Kamyon ilk bölümüyle önümüzdeki Çarşamba akşamı Show Tv’de.

Kanal D’nin Yeni Dizisi Camdaki Kız’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve heyecanla beklenen Camdaki Kız adlı dizinin yayın tarihi belli oldu. Dizi Nisan ayının ilk haftasında ekranlarda olacak.

Demet ve Alişan İle Sabah Sabah Programının Yayın Tarihi Belli Oldu!

Star Tv yeni yayın dönemini 10 Ağustos Pazartesi gününden itibaren açıyor. Kanal ilk olarak yeni ve geçtiğimiz dönem yayınlanan programlarıyla seyirci karşısına çıkıyor.

Öğretmen Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Öğretmen İlk Bölüm Ne zaman?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Öğretmen Dizisi'nin yayın tarihi belli oldu! Öğretmen Dizisi'nin ilk bölümü ne zaman? İşte detaylar!

Survivor 2020 Başlama Tarihi Açıklandı! Survivor 2020’de Yarışacak Ünlüler!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve her sezon seyircinin heyecanla ve ilgiyle takip ettiği yarışma programı Survivor 2020'nin yayın tarihi belli oldu. İşte detaylar!

Hekimoğlu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Sezonun en iddialı yapımlarından House MD uyarlaması Hekimoğlu sonunda başlıyor. Kanal D'de yayınlanacak dizi 17 Aralık salı akşamı ilk bölümüyle ekranlarda olacak. İşte detaylar!