Doğu Demirkol Star TV’de Yeni Programa Başlıyor!

Ünlü komedyen Doğu Demirkol farklı bir projeyle ekranlara geri dönüyor. Ünlü konuklar ağırlayacağı yeni talk show programı ile Star TV ekranlarında başlıyor. İşte detaylar…

İbrahim Selim ile Bu Gece Yeni Bölümüyle Yakında Fox TV'de

YouTube kanalında yayınlanan ve seyircinin büyük ilgisini çeken ve her programı gündem olan İbrahim Selim ile Bu Gece programı Fox Tv’ye transfer oldu.

Tahsin Küçük ile Şef kapımda Pazartesi Günü Show Tv’de Başlıyor

Show Tv ekranlarında pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün ekrana gelecek yeni bir program başlıyor. Tahsin Küçük ile Şef Kapımda yaz ayları boyunca Show Tv’de yayınlanacak

Show Tv’den Yeni Yemek Programı: Şef Kapımda

Show Tv ekranlarında yeni bir yemek programı seyirciyle buluşmak için gün saymaya başladı. Şef Kapımda adlı programın sunuculuğunu Tahsin Küçük yapıyor.

Maske Kimsin Sen programı hangi kanalda yayınlanacak?

Uyarlama yapımlardan olan Maske Kim Sen'de yarışmacılar, maskeli ünlüleri seslerinden tanımaya çalışırken Maskeli ünlüyü bilen yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak

TRT 1 Yine İddialı Geliyor! 112 Acil Çağrı 22 Aralık’ta Başlıyor

TRT 1 ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Realty türünde olan program 112 Acil çağrı Merkezi’nde yaşananları ekranlara taşıyacak.

Sabahın Sultanı Seda Sayan’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında sabah kuşağında yayınlanacak olan ve ünlü isim Seda Sayan'ın sunduğu Sabahın Sultanı Seda Sayan programının yayın tarihi belli oldu.

Kanal D’nin Yeni Programı Ece Üner ile Susma Başlıyor

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte kanallardaki kuşak programları seyirciyle buluşuyor. Kanal D’nin yeni programı Ece Üner ile Susma 9 Ağustosta ekrana gelecek

TRT’nin Yeni Programı Seneye Bu Zamanlar’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun zamandır hazırlıkları süren seneye Bu Zamanlar 4 Ağustos Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Star Market’in Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelecek yeni yarışma ve eğlence programı Star Market’in yayın tarihi belli oldu.

Demet Akalın'ın yeni programı herkesi çok şaşırttı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın yeni sezon için bir program anlaşması yaptı. Kavgalı olduğu kişinin programını yapmaya başlayacak Demet Akalın herkesi çok şaşırttı.

Tv 8’in Yeni Programı Paylaş Benimle Başlıyor

Tv 8 ekranlarında gündüz kuşağında yepyeni bir program seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Paylaş Benimle ilk bölümüyle pazartesi günü saat 16.45’te Tv 8’de.

TRT 1’den bomba bir program geliyor: Yıldızların Yolu Tr Spor

TRT1'de çok konuşulacak yeni program, Yıldızların Yolu Tr Spor başlıyor. Yetenekli çocukları bir araya getirecek program, futbol severleri ekran başına toplayacak.

Şef Akademi’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak ve merakla beklenen yarışma programı Şef Akademi’nin yayın tarihi belli oldu. Program 14 Haziran Pazartesi akşamı ekrana geliyor.

Fox Tv’den Yeni Program: Şef Akademi

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda yep yeni bir yemek yarışma programı başlıyor. Şef Akademi adlı programın sunuculunu güzel sunucu Öykü Serter yapıyor.

Kanal D’den Yepyeni Bir Program: Şarkılar Bizi Söyler 25 Şubatta Başlıyor

Kanal D ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Şarkılar Bizi Söyler Sibel Can ve Hakan Altun'un sunumuyla 25 Şubat'ta başlıyor.

Ebru Akel Ekranlara Dönüyor

Ünlü ve güzel sunucu Ebru Akel uzun zaman sonra yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ebru Akel’le Kadın İsterse adlı program yakında Show Tv’de başlıyor.

Asuman’la Sevgili Dünürüm Pazartesi Günü Başlıyor!

Kanallar yeni yayın dönemini açmaya başlıyor. Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Asuman'la Sevgili Dünürüm Pazartesi günü ilk bölümüyle ekrana geliyor! İşte detaylar

Demet ve Alişan İle Sabah Sabah Programının Yayın Tarihi Belli Oldu!

Star Tv yeni yayın dönemini 10 Ağustos Pazartesi gününden itibaren açıyor. Kanal ilk olarak yeni ve geçtiğimiz dönem yayınlanan programlarıyla seyirci karşısına çıkıyor.

TLC’den Yep Yeni Bir Program! Yerli Emlak Avcıları Eylül’de Ekranlarda!

Ülkemizin en çok seyredilen ve en özgün programlarının yer aldığı TLC’den Eylül ayında yerli yapım yep yeni bir program geliyor. Yerli Emlak Avcıları. İşte detaylar!