TRT’nin Yeni Programı Seneye Bu Zamanlar’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun zamandır hazırlıkları süren seneye Bu Zamanlar 4 Ağustos Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Star Market’in Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelecek yeni yarışma ve eğlence programı Star Market’in yayın tarihi belli oldu.

Demet Akalın'ın yeni programı herkesi çok şaşırttı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın yeni sezon için bir program anlaşması yaptı. Kavgalı olduğu kişinin programını yapmaya başlayacak Demet Akalın herkesi çok şaşırttı.

Tv 8’in Yeni Programı Paylaş Benimle Başlıyor

Tv 8 ekranlarında gündüz kuşağında yepyeni bir program seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Paylaş Benimle ilk bölümüyle pazartesi günü saat 16.45’te Tv 8’de.

TRT 1’den bomba bir program geliyor: Yıldızların Yolu Tr Spor

TRT1'de çok konuşulacak yeni program, Yıldızların Yolu Tr Spor başlıyor. Yetenekli çocukları bir araya getirecek program, futbol severleri ekran başına toplayacak.

Şef Akademi’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak ve merakla beklenen yarışma programı Şef Akademi’nin yayın tarihi belli oldu. Program 14 Haziran Pazartesi akşamı ekrana geliyor.

Fox Tv’den Yeni Program: Şef Akademi

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda yep yeni bir yemek yarışma programı başlıyor. Şef Akademi adlı programın sunuculunu güzel sunucu Öykü Serter yapıyor.

Kanal D’den Yepyeni Bir Program: Şarkılar Bizi Söyler 25 Şubatta Başlıyor

Kanal D ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Şarkılar Bizi Söyler Sibel Can ve Hakan Altun'un sunumuyla 25 Şubat'ta başlıyor.

Ebru Akel Ekranlara Dönüyor

Ünlü ve güzel sunucu Ebru Akel uzun zaman sonra yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ebru Akel’le Kadın İsterse adlı program yakında Show Tv’de başlıyor.

Asuman’la Sevgili Dünürüm Pazartesi Günü Başlıyor!

Kanallar yeni yayın dönemini açmaya başlıyor. Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Asuman'la Sevgili Dünürüm Pazartesi günü ilk bölümüyle ekrana geliyor! İşte detaylar

Demet ve Alişan İle Sabah Sabah Programının Yayın Tarihi Belli Oldu!

Star Tv yeni yayın dönemini 10 Ağustos Pazartesi gününden itibaren açıyor. Kanal ilk olarak yeni ve geçtiğimiz dönem yayınlanan programlarıyla seyirci karşısına çıkıyor.

TLC’den Yep Yeni Bir Program! Yerli Emlak Avcıları Eylül’de Ekranlarda!

Ülkemizin en çok seyredilen ve en özgün programlarının yer aldığı TLC’den Eylül ayında yerli yapım yep yeni bir program geliyor. Yerli Emlak Avcıları. İşte detaylar!

Tv 8’den Bir Yemek Programı Daha: Bir Bilen Bir Pişiren Yarın Başlıyor!

Ekrana getirdiği değişik içerik ve formatlardaki programlarla seyircinin ilgisini çekmeyi başaran Tv 8’de yep yeni bir gezi yemek programı daha başlıyor. İşte detaylar!

Alişan ve Demet Akalın’lı Sabah Sabah Programı Yakında Star Tv’de!

Star Tv yeni yayın dönemini erken açıyor. Kanal yeni programı olan ve Alişan ve Demet Akalın’ın sunuculuğunu üstlendiği Sabah Sabah Programının tanıtımını yayınlamaya başladı.

Demet Akalın ve Alişan’ın Programı Star Tv’de Yayınlanacak!

Yeni döneminde Star Tv'de hafta içi her gün yep yeni bir program ekranlara gelecek. Ünlü isimler Alişan ve Demet Akalın tarafından sunulacak programın hazırlıkları başladı!

Lezzet Düşkünleri Tv 8’de Başlıyor!

Yarışmaların kanalı Tv 8 yepyeni bir yarışma programını seyirciyle buluşturuyor. Lezzet düşkünleri… Gabriele Sponza tarafından sunulacak program pazartesi günü başlıyor!

Yetenek Sende İşin TRT’de Yarışmasına Rekor Başvuru!

TRT yep yeni bir programa başlıyor. Yetenek Sende İşin TRT’de… Pr0grama rekor başvuru geldi. Tam 40 binin üzerinde başvuru yapılan programa 150 aday alınacak! İşte detaylar!

TRT 1’den Bomba Gibi Ramazan Programı!

11 Ayın sultanı Ramazan Ayı geldi… Ramazan Ayında televizyon kanalları da özel yayınlarla seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. TRT’de bu kanallardan. İşte detaylar!

TRT 1’den İki Yeni Program Daha!

TRT 1 program ve dizilerin bir bir iptal olduğu bu günlerde iki yeni programı ekrana taşıyor. Hafta içi her gün ekrana gelecek iki programla seyirciyi ekranına çekmeye çalışıyor.

TRT 1’den Yeni Program!

TRT 1 koronavirüs sebebiyle eve kapanan insanlar için yeni bir programa başlıyor. Hafta içi her gün sabah 07.00’da başlayacak program Pazartesi günü başlıyor. İşte detaylar!