Medya Haberleri

MasterChef Türkiye'de finale kalan isimler belli oldu

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de finale kalan isimler belli oldu. Finale kalan son 5 isim kim oldu?

Reyting Sonuçları; 4 Aralık 2018 Salı

4 Aralık 2018 Salı reyting sonuçları belli oldu. Kadın mı, EDHO'mu dün en çok izlenen dizi oldu? İşte ayrıntılı reyting analizi ve sonuçları.

Reyting Sonuçları; 3 Aralık 2018 Pazartesi

Çukur, Söz ve Yasak Elma gibi çok izlenen diziler 3 Aralık Pazartesi günü reyting sıralaması için mücadele etti. Dün en çok hangi dizi izlendi? İşte ayrıntılı reyting sonuçları;

Kasım ayında en çok hangi diziler konuşuldu?

Televizyon ekranlarında yayınlanan, kasım ayının en çok konuşulan dizileri belli oldu. Hangi diziler kasım ayında daha çok yazılı basın haberine konu oldu? İşte detaylar;

Beni Affet dizisi o ülkede reyting rekorları kırıyor!

2011 yılında yayın hayatına başlayan, Star TV ekranlarında en son 1458. bölümüyle ekranlara gelen Beni Affet dizisi Fas'ta izlenme rekorları kırıyor!

2 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları

2 Aralık Pazar gününün reyting sonuçları belli oldu. Dün yayınlanan hangi yapım reytinglerde birinci oldu? İşte dünün reytingleri.

Reyting Sonuçları; 30 Kasım 2018 Cuma

30 Kasım 2018 Cuma ekrana gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Dün Gülperi mi, Arka Sokaklar mı, Kızım dizisi mi çok izlendi? İşte dünün reytingleri.

Ufak Tefek Cinayetler final yapıyor

Star TV ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler final yapıyor! Sevilen dizi neden, ne zaman final yapacak? İşte dizi hakkında tüm gelişmeler!

Çukur 45. Bölüm Fragmanı | Koçovalılar Çukur'a giriyor!

Çukur 2. Sezon 12. bölüm fragmanı yayınlandı. 3 Aralık Pazartesi günü yeni bölümüyle ekrana gelecek Çukur'da neler olacak? Çukur 45. Bölüm Fragmanı;

Reyting Sonuçları; 29 Kasım 2018 Perşembe

29 Kasım 2018 Perşembe ekrana gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Dün Çarpışma mı, Bir Zamanlar Çukurova dizisi mi çok izlendi? İşte reytingler...

Ege'nin Hamsisi final yapıyor

TRT1 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Ege'nin Hamsisi final yapıyor. Ege'nin Hamsisi neden final yapıyor?

Çukur 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tüm dengelerin alt üst olduğu Çukur dizisinin 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 3 Aralık Pazartesi Çukur'da neler olacak?

27 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları

27 Kasım 2018 Salı ekrana gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Dün Kadın mı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı çok izlendi? İşte reytingler;

Avlu dizisi yapım şirketi Limon Film'den Sevda Dalgıç açıklaması

Avlu dizisinden sağlık sorunları nedeniyle çıkarıldığını iddia eden Sevda Dalgıç'a dizinin yapım şirketi Limon Film'den yanıt geldi.

26 Kasım 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları

Çukur, Söz ve Yasak Elma gibi başarılı dizilerin yarıştığı 26 Kasım 2018 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Dün en çok izlenen dizi hangisi oldu?

Halka Dizisi Konusu ve Oyuncuları

TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Halka dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Halka dizisi ne zaman başlayacak? Dizide hangi konu işlenecek?

25 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları

25 Kasım 2018 Pazar günü ekrana gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Savaşçı mı, Elimi Bırakma mı, Ağlama Anne mi çok izlendi? İşte dünün reytingleri.

Avlu dizisinde Bade (Sevda Dalgıç) neden yok?

Yeni sezonda Avlu dizisine dahil olan, Bade karakterini canlandıran Sevda Dalgıç neden yok. Sevda Dalgıç diziden ayrıldı mı?

Güldür Güldür Show Ne Zaman Başlıyor?

Show TV'nin başarılı yapımları yer arasında alan Güldür Güldür Show 2018-2019 sezonu ne zaman başlıyor? Güldür Güldür Show yeni sezonda hangi oyuncular var?

Bugün TV’de ne var? 23 Kasım Cuma 2018 TV yayın akışları

Bugün hangi diziler var? 23 Kasım Cuma 2018 tv yayın akışı listelerini ziyaretçilerimiz için derledik. Bugün tv'de ne var?