GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Juwelo Tv Canlı YayınıJuwelo TV; 1 Ekim 2006 tarihinde kurulan televizyon kanalıdır. Kanalın yayın merkezi Almanya'da ve yayın dili de almancadır.

Juwelo TV, 2005 yılında namehabenbox adıyla yayın hayatına başladı. Tele-Alışveriş temasıyla yayın yapan kanal o dönemler parekendeciler aracılığıyla satılması zor ürünleri ekran üzerinden satmayı hedefliyor ve başarılı da oluyordu. K1010 bünyesinde yayın faaliyetlerini sürdüren kanal 2006 yılı içerisinde ekonomik problemler daha öngörülebilir hale gelince Gems TV ile işbirliği içerisine girdi ve her türlü ürünü satmak yerine sadece mücevher satışına yöneldiler. 2006 yılı içerisinde kanalın ismi de değiştirildi ve Gems TV adını aldı. Bu değişimle birlikte K1010 şirketinin de adı Gems TV Deuschland GmbH olarak değiştirildi.

Gems TV, 2008 yılının Mayıs ayında Almanya pazarından çekildiğini açıkladı. Aynı yıl içerisinde Gems TV'nin programlaması Juwelo TV Deutschland GmbH tarafından satın alındı. 1 Kasım 2013 tarihine kadar Gems TV ismi ile yayın yapan kanal bu tarihten itibaren yeni yayın dönemiyle birlikte yeni ismi Juwelo TV'yi yeni logosuyla tanıttı.


Kanal Adı: Juwelo Tv
Yayın Merkezi: Almanya
Kanal Türü: Ticari
Ünvanı: Juwelo TV Deutschland GmbH

İletişim Bilgileri
Telefon: 0(180) 505 37 __
Fax: 0(180) 505 38 88
E-mail: [email protected]
Web: http://www.juwelo.tv/
Adres: Juwelo TV Deutschland GmbH Erkelenzdamm 59/61 10999 Berlin


Juwelo Tv canlı yayınını sitene ekle

Juwelo Tv İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
Bu kanal için henüz hiç yorum eklenmemiş.
İlk yorum yapan olmak istermisiniz?

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.