Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş'ın yeni projesi sosyal medyayı salladı

Ünlü oyuncular Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş yeni bir projede buluştu. Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş'ın yeni projesi sosyal medyayı salladı. İşte o proje…

Arıza’nın Güzel Oyuncusu Ayça Ayşin Turan’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Arıza dizisinde başrol oynayan Ayça Ayşin Turan yaz sezonunda Star Tv’de ekrana gelecek Ada Masalı’nda rol alacak.

Arıza 30. Bölüm (Final) İzle

Arıza 30. Bölüm (Final) İzle; 11 Nisan Pazar akşamı 30. Ve final bölümüyle ekrana gelen Arıza’nın 30. Bölümünü (Final) tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arıza 29. Bölüm İzle

Arıza 29. Bölüm İzle; 4 Nisan Pazar akşamı 29. Bölümüyle ekrana gelen Arıza Dizisinin yayınlanan 29. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arıza 28. bölüm izle

Arıza 28. bölüm izle; Arıza, dizisi bu Pazar da ekranlarda. Yeni bölümü tek parça ve full izleme seçeneğiyle bu sayfadan izleyin.

Final kararı alan Arıza dizisinin setinde kriz çıktı

Arıza dizisi oyuncularından bazıları ikinci yönetmen Savaş İlhan'ın rejisini beğenmedi. Yapımcıdan yönetmenin değiştirilmesini istenince ortalık birbirine girdi. İşte o kriz...

Arıza 27. bölüm izle

Arıza 27. bölüm izle; Show TV'den ekrana gelen Arıza dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar.

Arıza dizisi final yapıyor

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın olduğu Arıza dizisi final yapma kararı aldı. Arıza dizisi ne zaman final yapacak? Tüm detaylar haberimizde…

Arıza 26. Bölüm İzle

Arıza 26. Bölüm İzle; 14 Mart Pazar akşamı 26. Bölümüyle ekrana gelen Arıza dizisinin yayınlanan 26. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arıza 25. Bölüm izle

Arıza 25. Bölüm izle; Arıza dizisinin yeni bölümü bu akşam saat 20:00'da ekranlarda olacak. Yeni bölümü izlemek için tüm detaylar.

Arıza 24. bölüm izle

28 Şubat Pazar akşamı Show TV'de yayınlanan Arıza 24. bölüm izle! Arıza 24. bölüm tek parça ve full hd izlemek için detaylar haberimizde!

Arıza 23. bölüm izle

Arıza 23. bölüm izle; Show TV'den ekrana gelen Arıza dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izleyebilirsiniz.

Burak Demir Ramo kadrosunda!

Arıza dizisinden Ramo'ya flaş transfer. Sevilen oyuncu Burak Demir Ramo kadrosunda. Oyuncu Burak Demir Ramo'da hangi karakteri canlandıracak? İşte detaylar…

Arıza 22. Bölüm İzle

22. bölümü ile saat 20:00'da Show TV ekranlarına gelecek olan Arıza dizisinde neler yaşanacak? Diziyi canlı olarak sitemizden full HD kalitede izleyebilirisiniz.

Arıza 21. Bölüm İzle

Arıza 21. Bölüm İzle; 7 Şubat Pazar akşamı 21. Yeni bölümüyle ekrana gelen Arıza’nın yayınlanan 21. Bölümünü canlı tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Rüzgar Aksoy Balaban Karakteriyle Arıza’ya Katıldı

Show Tv ekranlarında Pazar akşamları ekrana gelen Arıza dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Balaban karakteriyle başarılı oyuncu Rüzgar Aksoy artık Arıza’da!

Arıza'nın yeni karakteri İhtiyar herkesi çok şaşırttı

Arıza dizisi dün yeni bölümüyle en çok izlenen dizilerden biri oldu. Diziye yeni katılan İhtiyar ise gecenin bombasıydı. Arıza'nın yeni karakteri İhtiyar herkesi çok şaşırttı!

31 Ocak 2021 Pazar Reyting Sonuçları

31 Ocak 2021 Pazar reyting sonuçları belli oldu. TİAK tarafından ölçümlenen reytinglerde hangi yapımlar ilk 10'da yer aldı?

Arıza 20. bölüm izle

Arıza 20. bölüm izle; Show TV'nin heyecan dolu dizisi Arıza'nın yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için sayfaya göz atın.

Rüzgar Aksoy Arıza Kadrosunda!

Son olarak Ramo’da rol alan başarılı oyuncu Rüzgar Aksoy Show Tv’de Pazar akşamları ekrana gelen Arıza Dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.