Gönül Dağı Gülsim Ali'nin yerine Buse Varol geliyor!

Gönül Dağı Gülsim Ali'nin yerine Buse Varol geliyor! Gönül Dağı dizisinin Dilek karakteri diziden ayrılıyor yerine Buse Varol geliyor.

Alişan masaj yapılan oğlunun fotoğrafını paylaştı ortalık karıştı

Ünlü şarkıcı Alişan sosyal medya hesabından oğluna masaj yapılırken bir fotoğraf paylaştı. Alişan'ın paylaşımı kısa sürede dikkat çekti ve farklı eleştirilere neden oldu.

Esra Erol'a bomba Alişan sorusu! Ayrılık haberini neden beğendi?

2018 yılında evlenen ve mutlu bir aile görüntüsü veren Alişan ve Buse Varol’un boşanacakları iddiası magazin basınını meşgul ediyor.Esra Erol ayrılık haberini neden beğendi?

Alişan ve Buse Varol Çifti Boşanıyor! Ayrılık İddiaları Doğru Çıktı!

Alişan ve Buse Varol 2018 yılında gösterişli bir düğün ile evlenmis, 2 çocukları olmuştu, çiftin son dönemde ‘ayrılacaklar’ı haberleri gündemden düşmezken, o iddialar doğru çıktı!

Alişan Kızı Eliz’in Dadılarına Ne kadar Ücret Ödüyor?

Ünlü şarkıcı Alişan’ın bir yaşındaki kızı Eliz’in üç dadısı olduğu ve bu üç Filipinli dadının toplam aylık 60 bin TL maaş aldıkları öğrenildi.

Ünlü Şarkıcı Alişan'dan Duygulandıran Paylaşım

Ünlü şarkıcı Alişan sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak kızı Eliz’in doğum gününü kutladı. Paylaşımında kardeşiyle ilgili yazdıkları herkesi derinden üzdü.

Alişan'dan eşi Buse Varol ile ilgili şaşırtıcı açıklamalar!

Alişan'dan eşi Buse Varol ile ilgili şaşırtıcı açıklamalar! Eşi Buse Voral ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Alişan herkesi şaşkına çevirdi.

Buse Varol boşanma iddialarına son noktayı koydu

Alişan ve Buse Varol hakkında sık sık 'boşanacaklar' haberleri yapılıyor. Gündeme gelen bu haberler hakkında konuşan Buse Varol boşanma iddialarına son noktayı koydu.

Buse Varol'un yeni fotoğrafı ayrılık iddialarını güçlendirdi

Şarkıcı Alişan'la evli olan oyuncu Buse Varol'un sön dönemdeki paylaşımları haklarında ortaya atılan ayrılık iddialarını güçlendiriyor. Buse Varol yeni bir fotoğraf paylaştı…

Alişan'ın eşi Buse Varol hangi diziye katılıyor?

Alişan'ın oyuncu eşi Buse Varol, yeniden ekranlara dönme kararı aldı. Hayranları uzun bir süre hiçbir projede yer almayan ünlü oyuncunun hangi diziye katılacağını merak ediyor?

Buse Varol’dan Boşanıyorlar İddialarına Yanıt

Bir süredir magazin basını ve sosyal medyada yer alan Buse Varol ve Alişan’a dair boşanıyorlar iddialarına Buse Varol’dan açıklama geldi.

Alişan hangi kanalla anlaşma yaptı?

Alişan yeniden ekrana dönmeye hazırlanıyor. Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatıyla sarsılan Alişan uzun bir aradan sonra yeniden ekranda olacak. Alişan hangi kanalla anlaşma yaptı?

Kırmızı Oda’ya Sürpriz Oyuncu

Tv 8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın Kırmızı Oda’da oynaması için Alişan’ın eşi Buse Varol’a teklif götürdüğü iddia edildi. Ünlü isin dizide Elif karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Alişan duygularını sosyal medyada paylaştı: Kaderin bize ne yazdığından habersizdik

Alişan duygularını sosyal medyada paylaştı: Kaderin bize ne yazdığından habersizdik' Alişan abisinin kızları ile fotoğraf paylaştı.

Buse Varol’dan hüzünlendiren Selçuk Tektaş paylaşımı!

Ünlü türkücü ve sunucu Alişan ve güzel eşi Buse Varol, hayatlarının en acı günlerini yaşıyor. Alişan ve Buse Varol, hayatını kaybeden Selçuk Tektaş’la ilgili neden paylaşım yaptı?

Alişan ve Buse Varol aynı dizide oynamaya hazırlanıyor

Alişan ve eşi Buse Varol aynı dizide oynamaya hazırlanıyor. Buse Varol'un doğum günü için gittikleri mekan çıkışında konuşan çift rol alacakları dizi hakkında açıklama yaptı.

Alişan'dan Buse Varol'a servet değerinde doğum hediyesi!

Alişan'dan Buse Varol'a servet değerinde doğum hediyesi! Alişan, doğum yapan eşine servet değerinde doğum hediyesi aldı. İşte Alişan'ın hediyesi.

Alişan'ın eşi Buse Varol bebeğinin yeni fotoğraflarını paylaştı

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol bu günlerde ikinci bebeklerinin mutluluğunu yaşıyor. Alişan'ın eşi Buse Varol bebeğinin yeni fotoğraflarını paylaştı. İşte o fotoğraflar…

Buse Varol ve Alişan’ın İkinci Çocukları Dünyaya Geldi

Magazin basının en çok konuşulan isimlerinden şarkıcı Alişan ile eşi Buse Varol’un Eliz adını verdikleri bir kız çocukları dünyaya geldi. İşte haberin detayları!

Alişan ve Buse Varol Bebeklerinin İsmini Açıkladı!

Ünlüler dünyasının sevilen isimleri Alişan ile eşi Buse Varol’un dünyaya gelecek ikinci çocuklarının adı belli oldu. Çift doğacak bebeğin adını canlı yayında açıkladı!