Medya Haberleri

Kuaförüm Sensin yarışmacıları Murat Ünlü ve Meltem Topçu kimdir?

Kuaförüm Sensin yarışmasına bu hafta katılan yeni yarışmacılar Murat Ünlü ve Meltem Topçu kimdir? İşte yarışmanın yeni yarışmacıları hakkındaki tüm detaylar..

Kuaförüm Sensin yeni juri Muammer Ketenci kimdir?

Televizyon ekranlarının en farklı yarışması Kuaförüm Sensin'in yeni jürisi Muammer Ketenci kimdir? Muammer Ketenci nereli, kaç yaşında?

Kuaförüm Sensin yeni yarışmacıları Mete ve Arzu kimdir?

Show Tv Kuaförüm Sensin yarışmasına dahil olan Mete ile Arzu, en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Peki Mete ile Arzu kimdir?

Kuaförüm Sensin’de Kim Birinci Oldu? 27 Eylül Cuma!

Show Tv ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan Kuaförüm Sensin'de bir hafta daha geride kaldı. Yarışmada bu hafta büyük ödülü kim kazandı ve yarışmaya kim veda etti? Haberimizde!

Kuaförüm Sensin Aytekin ve Çilem kimdir?

Show Tv'nin ses getiren yarışma programlarından olan Kuaförüm Sensin'e yeni katılan Kuaför Aytekin ve Makyöz Çilem kimdir? İşte merak edilenler...

Kuförüm Sensin haftanın birincisi kim oldu? Kuförüm Sensin'de bu hafta kim elendi?

Kuaförüm Sensin Show Tv'de gündüz kuşağında saat 13.00'da yayınlanan bir yarışma programı. Kuförüm Sensin haftanın birincisi kim oldu? Ayrıntılar haberimizde...

Kuaförüm Sensin yeni jüri üyesi Ayşegül Kartal kimdir?

Gündüz kuşağının sevilen programı Kuaförüm Sensin yaz sezonunda eğlenceli rekabetiyle izleyici karşısına çıkıyor. Yarışmaya jüri üyesi olarak katılan makyöz Ayşegül Kartal kimdir?

Kuaförüm Sensin Berk Eren ve Merve Karaman Kimdir?

Show Tv'nin hafta içi her gün yayınlanan çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin'de yeni bir hafta başladı. Programın yeni yarışmacıları Berk ve Merve çifti kim? İşte detaylar!

Kuaförüm Sensin 23 Ağustos Cuma kim elendi?

Kuaförüm Sensin'de haftanın puan durumuna göre elenen isim ve haftanın birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 23 Ağustos Cuma kim elendi?

Kuaförüm Sensin Mira Kimdir?

Show Tv'nin sevilerek izlenen yarışma programı Kuaförüm Sensin yarışmacısı makyöz Mira kimdir? Makyöz Mira nerede çalışıyor?

Kuaförüm Sensin Özlem Kurt kimdir?

Hafta içi her gün Show TV'de yayınlanmakta olan gündüz kuşağı yarışması Kuaförüm Sensin yarışmacılarından Özlem Kurt kimdir?

Kuaförüm Sensin 9 Ağustos kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin 9 Ağustos kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin bu hafta kim kazandı? Kuaförüm Sensin kim elendi?

Kuaförüm sensin model başvurusu nasıl yapılır?

En iyi saçı ve makyajı ben yaparım, sloganıyla ekrana gelen Kuaförüm Sensin programı Show Tv’nin yaz sezonunda iddialı programlarından.

Kuaförüm Sensin’in Yeni Yarışmacıları Sıla ve Mira Kimdir?

Show Tv'nin başarılı programı Kuaförüm Sensin'in yeni yarışmacıları belli oldu. Yarışmaya büyük iddialarla gelen Kuaför Sıla Coşar ve Makyöz Mira Akkurt kimdir? İşte cevabı!

Kuaförüm Sensin 2 Ağustos Cuma Kim elendi? Kim Birinci Oldu?

Show Tv'nin hafta içi her gün yayınlanan ve seyircinin beğenerek takip ettiği yarışma programı Kuaförüm Sensin'de hangi yarışmacı elendi, kim birinci oldu? Detaylar haberimizde!

Kuaförüm Sensin Mustafa Uzun ve Yıldız Mızrak Kimdir?

Show Tv'nin hafta içi her gün yayınlanan eğlenceli ve rekabetçi yarışma programı Kuaförüm Sensin'de Mustafa Uzun ve ekip arkadaşı Yıldız Mızrak kimdir? İşte cevabı!

Kuaförüm Sensin’de yeni yarışmacılar Ebru ve Tuğçe Yılmaz kimdir?

Ekranların en renkli yarışması Kuaförüm Sensin programına 22 Temmuz itibariyle yeni isimler dahil oldu. Kuaförüm Sensin’de yeni yarışmacılar Ebru ve Tuğçe Yılmaz kimdir?

Kuaförüm Sensin 5 Temmuz Cuma Kim Elendi? Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

Show Tv'nin başarılı programı Kuaförüm Sensin hız kesmiyor. Programın 1-5 Temmuz haftasının birincisi kim oldu? Programa hangi takım veda etti? Hepsi haberimizde!

Kuaförüm Sensin Mustafa Batur ve Tunahan Dede kimdir?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin dizisinde yer alan Mustafa Batur ile Tunahan Dede kimdir? Merak Edilen Mustafa Batur ve Tunahan Dede kimdir?

Kuaförüm Sensin'de haftanın birincisi kim oldu? 21 Haziran Cuma kim elendi?

Show Tv ekranlarının en farklı yarışması Kuaförüm Sensin'de haftanın birincisi kim oldu? 21 Haziran Cuma kim elendi? İşte puan tablosu..
1 2 3 4 5 ...168 »