Kuaförüm Sensin’in yayına başlama tarihi belli oldu!

Ekranların sevilen yarışma programlarından biri olan Kuaförüm Sensin yarışması da salgın sebebiyle yayınlarına ara vermişti. Kuaförüm Sensin’in yayın tarihi belli oldu!

Show Tv’de 4 Program Tatil Edildi!

Show Tv’de gündüz kuşağı büyük bir krizle karşı karşıya. Kanalın gündüz kuşağına program yapan Global Medya dört programın çekimlerini koronavirüs sebebiyle durdurdu.

Kuaförüm Sensin'de İkinci Şok Ayrılık!

Kuaförüm Sensin’den peş peşe gelen haberler seyirciyi şok etti. Sevilen programda görev alan jüri üyeleri peş peşe programdan ayrıldığını açıkladı. İşte detaylar!

Tuğba Özay ve Ayşegül Kartal Kuaförüm Sensin'den Neden Ayrıldı?

Sevilen moda ve güzellik yarışması Kuaförüm Sensin'in jüri koltuğundan iki önemli isim ayrıldı. Yarışmanın müdavimlerinin kafasını karıştıran ayrılıklar bakın neden yaşandı?

Kuaförüm Sensin'de Bu Hafta Kim Elendi? (03 Ocak Cuma)

Show Tv'de hafta içi her gün izleyici ile buluşan ve kendine güvenen kuaför ve makyözlerin yarıştığı Kuaförüm Sensin'de bu hafta kim elendi? İşte detaylar!

Kuaförüm Sensin'deki Değişiklikler Yok Artık Dedirtti!

Show Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin programında değişiklikler bitmiyor. Program şimdide puanlama sisteminde değişikliğe gitti. Detaylar haberimizde!

Kuaförüm Sensin'de bu hafta kim elendi? (15 Kasım Cuma)

Show Tv'nin reyting rekorları kıran yarışma programı Kuaförüm Sensin'de bu hafta kim elendi? İşte 15 Kasım Cuma günü yarışmaya veda eden o isim..

Kuaförüm Sensin yarışmacıları Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın kimdir?

Kuaförüm Sensin yarışmacıları Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın kimdir? Kuaförüm Sensin yeni haftanın yeni yarışmacıları belli oldu.

Kuaförüm Sensin de bu hafta kim elendi? (8 Kasım Cuma)

Show TV'nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin'de kıyasıya rekabet devam ediyor. Saçın ve makyajın konuşulduğu yarışmada bu hafta kim elendi?

Kuaförüm Sensin 6 Kasım Çarşamba günü yapılan inanılmaz tasarımla gündeme oturdu!

Kuaförüm Sensin 6 Kasım Çarşamba günü yapılan inanılmaz tasarımla gündeme oturdu! İşte Kuaförüm Sensin ilginç saç tasarımları

Kuaförüm Sensin Eylem Gündüz Kimdir?

Show Tv'de hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin yeni haftaya yine iddialı bir şekilde başladı. Peki yarışmanın yeri yarışmacısı Eylem Gündüz Kimdir? İşte cevabı!

Kuaförüm Sensin’de bu hafta kim elendi? (01 Kasım Cuma)

'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyenlerin yarıştığı Kuaförüm Sensin’de bu hafta kim elendi, Kuaförüm Sensin’de kim kazandı!

Kuaförüm Sensin Murat neden yok? Diskalifiye mi edildi?

Kuaförüm Sensin'de sinirler yükseldi. Yarışmacılardan Murat, Kuaförüm Sensin'de neden yok? Kuaförüm Sensin Murat yarışmadan diskalifiye mi edildi?

Kuaförüm Sensin yeni yarışmacıları Sevil ve Koray Negiz kimdir?

İzlenme rekorları kıran Kuaförüm Sensin yarışmasında yepyeni bir hafta başladı. Peki Kuaförüm Sensin yeni yarışmacıları Sevil ve Koray Negiz kimdir?

18 Ekim Cuma Kuaförüm Sensin'de kim elendi?

Show TV’nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin bir haftanın daha sonuna geldi. 18 Ekim Cuma günü Kuaförüm Sensin'den kim elendi?

Kuaförüm Sensin yarışmacıları Murat Ünlü ve Meltem Topçu kimdir?

Kuaförüm Sensin yarışmasına bu hafta katılan yeni yarışmacılar Murat Ünlü ve Meltem Topçu kimdir? İşte yarışmanın yeni yarışmacıları hakkındaki tüm detaylar..

Kuaförüm Sensin yeni juri Muammer Ketenci kimdir?

Televizyon ekranlarının en farklı yarışması Kuaförüm Sensin'in yeni jürisi Muammer Ketenci kimdir? Muammer Ketenci nereli, kaç yaşında?

Kuaförüm Sensin yeni yarışmacıları Mete ve Arzu kimdir?

Show Tv Kuaförüm Sensin yarışmasına dahil olan Mete ile Arzu, en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Peki Mete ile Arzu kimdir?

Kuaförüm Sensin’de Kim Birinci Oldu? 27 Eylül Cuma!

Show Tv ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan Kuaförüm Sensin'de bir hafta daha geride kaldı. Yarışmada bu hafta büyük ödülü kim kazandı ve yarışmaya kim veda etti? Haberimizde!

Kuaförüm Sensin Aytekin ve Çilem kimdir?

Show Tv'nin ses getiren yarışma programlarından olan Kuaförüm Sensin'e yeni katılan Kuaför Aytekin ve Makyöz Çilem kimdir? İşte merak edilenler...