Kuaförüm Sensin'de bu hafta kim elendi? (15 Kasım Cuma)

Show Tv'nin reyting rekorları kıran yarışma programı Kuaförüm Sensin'de bu hafta kim elendi? İşte 15 Kasım Cuma günü yarışmaya veda eden o isim..

Kuaförüm Sensin yarışmacıları Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın kimdir?

Kuaförüm Sensin yarışmacıları Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın kimdir? Kuaförüm Sensin yeni haftanın yeni yarışmacıları belli oldu.

Kuaförüm Sensin de bu hafta kim elendi? (8 Kasım Cuma)

Show TV'nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin'de kıyasıya rekabet devam ediyor. Saçın ve makyajın konuşulduğu yarışmada bu hafta kim elendi?

Kuaförüm Sensin 6 Kasım Çarşamba günü yapılan inanılmaz tasarımla gündeme oturdu!

Kuaförüm Sensin 6 Kasım Çarşamba günü yapılan inanılmaz tasarımla gündeme oturdu! İşte Kuaförüm Sensin ilginç saç tasarımları

Kuaförüm Sensin Eylem Gündüz Kimdir?

Show Tv'de hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin yeni haftaya yine iddialı bir şekilde başladı. Peki yarışmanın yeri yarışmacısı Eylem Gündüz Kimdir? İşte cevabı!

Kuaförüm Sensin’de bu hafta kim elendi? (01 Kasım Cuma)

'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyenlerin yarıştığı Kuaförüm Sensin’de bu hafta kim elendi, Kuaförüm Sensin’de kim kazandı!

Kuaförüm Sensin Murat neden yok? Diskalifiye mi edildi?

Kuaförüm Sensin'de sinirler yükseldi. Yarışmacılardan Murat, Kuaförüm Sensin'de neden yok? Kuaförüm Sensin Murat yarışmadan diskalifiye mi edildi?

Kuaförüm Sensin yeni yarışmacıları Sevil ve Koray Negiz kimdir?

İzlenme rekorları kıran Kuaförüm Sensin yarışmasında yepyeni bir hafta başladı. Peki Kuaförüm Sensin yeni yarışmacıları Sevil ve Koray Negiz kimdir?

18 Ekim Cuma Kuaförüm Sensin'de kim elendi?

Show TV’nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin bir haftanın daha sonuna geldi. 18 Ekim Cuma günü Kuaförüm Sensin'den kim elendi?

Kuaförüm Sensin yarışmacıları Murat Ünlü ve Meltem Topçu kimdir?

Kuaförüm Sensin yarışmasına bu hafta katılan yeni yarışmacılar Murat Ünlü ve Meltem Topçu kimdir? İşte yarışmanın yeni yarışmacıları hakkındaki tüm detaylar..

Kuaförüm Sensin yeni juri Muammer Ketenci kimdir?

Televizyon ekranlarının en farklı yarışması Kuaförüm Sensin'in yeni jürisi Muammer Ketenci kimdir? Muammer Ketenci nereli, kaç yaşında?

Kuaförüm Sensin yeni yarışmacıları Mete ve Arzu kimdir?

Show Tv Kuaförüm Sensin yarışmasına dahil olan Mete ile Arzu, en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Peki Mete ile Arzu kimdir?

Kuaförüm Sensin’de Kim Birinci Oldu? 27 Eylül Cuma!

Show Tv ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan Kuaförüm Sensin'de bir hafta daha geride kaldı. Yarışmada bu hafta büyük ödülü kim kazandı ve yarışmaya kim veda etti? Haberimizde!

Kuaförüm Sensin Aytekin ve Çilem kimdir?

Show Tv'nin ses getiren yarışma programlarından olan Kuaförüm Sensin'e yeni katılan Kuaför Aytekin ve Makyöz Çilem kimdir? İşte merak edilenler...

Kuförüm Sensin haftanın birincisi kim oldu? Kuförüm Sensin'de bu hafta kim elendi?

Kuaförüm Sensin Show Tv'de gündüz kuşağında saat 13.00'da yayınlanan bir yarışma programı. Kuförüm Sensin haftanın birincisi kim oldu? Ayrıntılar haberimizde...

Kuaförüm Sensin yeni jüri üyesi Ayşegül Kartal kimdir?

Gündüz kuşağının sevilen programı Kuaförüm Sensin yaz sezonunda eğlenceli rekabetiyle izleyici karşısına çıkıyor. Yarışmaya jüri üyesi olarak katılan makyöz Ayşegül Kartal kimdir?

Kuaförüm Sensin Berk Eren ve Merve Karaman Kimdir?

Show Tv'nin hafta içi her gün yayınlanan çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin'de yeni bir hafta başladı. Programın yeni yarışmacıları Berk ve Merve çifti kim? İşte detaylar!

Kuaförüm Sensin 23 Ağustos Cuma kim elendi?

Kuaförüm Sensin'de haftanın puan durumuna göre elenen isim ve haftanın birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 23 Ağustos Cuma kim elendi?

Kuaförüm Sensin Mira Kimdir?

Show Tv'nin sevilerek izlenen yarışma programı Kuaförüm Sensin yarışmacısı makyöz Mira kimdir? Makyöz Mira nerede çalışıyor?

Kuaförüm Sensin Özlem Kurt kimdir?

Hafta içi her gün Show TV'de yayınlanmakta olan gündüz kuşağı yarışması Kuaförüm Sensin yarışmacılarından Özlem Kurt kimdir?