Bülent Ersoy hastaneye kaldırıldı!

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un hastaneye kaldırılma haberi gündeme bomba gibi düştü. Ünlü sanatçı sağlık durumuyla ilgili açıklamayı kendisi yaptı. İşte o açıklama!

Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin'den Ayrılıyor mu?

Show Tv’nin başarılı yarışma programı Kuaförüm Sensin’den şok bir ayrılık haberi geldi. Programda jüri üyeliği yapan ünlü isim Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı!

Kuaförüm Sensin’in yeni sunucusu belli oldu!

Başarılı sunumuyla dikkat çeken Gözde Kansu'nun sürpriz bir şekilde programdan ayrıldığını açıklamasından sonra şimdi gözler yeni sunucuya çevrildi

Kuaförüm Sensin’de Şok Ayrılık!

Show Tv ekranlarında gündüz kuşağında yer alan ve hafta içi her gün yayınlanan yarışma programı Kuaförüm Sensin’de beklenmedik bir ayrılık yaşandı. İşte detaylar!

Kuaförüm Sensin’in Jürisine Sürpriz İsim!

Show Tv ekranlarının sevilen ve neler olacak diye merak edilen yarışma programı Kuaförüm Sensin’in Bülent Ersoy’lu jürisine sürpriz bir isim dahil oldu. İşte detaylar!

Kuaförüm Sensin'de şok! Bülent Ersoy stüdyoyu terk etti!

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin'de heyecanlı dakikalar yaşandı. Kuaförüm Sensin'de jüri olan Bülent Ersoy, sinirlendi ve stüdyoyu terk etti!

Kuaförüm Sensin'den sonra Bülent Ersoy bir anlaşma daha yaptı! İşte 3 milyonluk o anlaşma!

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, son günlerde yaptığı anlaşmalarla gündemde. Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin'de jüri koltuğunda yer alırken, yeni bir reklam anlaşması yaptı.

Bülent Ersoy’lu Kuaförüm Sensin’in Yayın Tarihi Belli Oldu!

Show Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve son olarak ünlü isim Bülent Ersoy’la Jüri üyeliği için anlaşan Kuaförüm Sensin’in yeni yayın tarihi belli oldu. İşte detaylar!

Kuaförüm Sensin’de Bülent Ersoy’un Partnerleri Belli Oldu!

Show Tv’de ekrana gelen son olarak Jüri üyesi pozisyonunda ünlü isim Bülent Ersoy’la anlaşan Kuaförüm Sensin’in diğer iki jüri üyesi de belli oldu. İşte detaylar!

O Ses Türkiye'den ayrılan Seda Sayan hangi programdan gelen teklifi reddetti?

Seda Sayan'a yeni bir programdan jürilik teklifi geldi. O Ses Türkiye'den ayrılan Seda Sayan hangi programdan gelen teklifi reddetti?

Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den Ne Kadar Ücret Alacak?

Uzun bir aradan sonra ekranlara tekrar dönme kararı alan ve Show Tv’de yayınlanan Kuaförüm Sensin’le anlaşan Bülent Ersoy ne kadar ücret alacak? İşte dudak uçuklatan o rakam!

Bülent Ersoy Hangi Kanalda Hangi Programı Yapıyor?

Usta sanatçı Bülent Ersoy ekranlara geri dönüyor. Uzun zamandır televizyonlarda program yapmayan Bülent Ersoy Show Tv’de yayınlanan Kuaförüm Sensin’de Jüri üyesi olacak.

Kuaförüm Sensin’in yayına başlama tarihi belli oldu!

Ekranların sevilen yarışma programlarından biri olan Kuaförüm Sensin yarışması da salgın sebebiyle yayınlarına ara vermişti. Kuaförüm Sensin’in yayın tarihi belli oldu!

Show Tv’de 4 Program Tatil Edildi!

Show Tv’de gündüz kuşağı büyük bir krizle karşı karşıya. Kanalın gündüz kuşağına program yapan Global Medya dört programın çekimlerini koronavirüs sebebiyle durdurdu.

Kuaförüm Sensin'de İkinci Şok Ayrılık!

Kuaförüm Sensin’den peş peşe gelen haberler seyirciyi şok etti. Sevilen programda görev alan jüri üyeleri peş peşe programdan ayrıldığını açıkladı. İşte detaylar!

Tuğba Özay ve Ayşegül Kartal Kuaförüm Sensin'den Neden Ayrıldı?

Sevilen moda ve güzellik yarışması Kuaförüm Sensin'in jüri koltuğundan iki önemli isim ayrıldı. Yarışmanın müdavimlerinin kafasını karıştıran ayrılıklar bakın neden yaşandı?

Kuaförüm Sensin'de Bu Hafta Kim Elendi? (03 Ocak Cuma)

Show Tv'de hafta içi her gün izleyici ile buluşan ve kendine güvenen kuaför ve makyözlerin yarıştığı Kuaförüm Sensin'de bu hafta kim elendi? İşte detaylar!

Kuaförüm Sensin'deki Değişiklikler Yok Artık Dedirtti!

Show Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin programında değişiklikler bitmiyor. Program şimdide puanlama sisteminde değişikliğe gitti. Detaylar haberimizde!

Kuaförüm Sensin'de bu hafta kim elendi? (15 Kasım Cuma)

Show Tv'nin reyting rekorları kıran yarışma programı Kuaförüm Sensin'de bu hafta kim elendi? İşte 15 Kasım Cuma günü yarışmaya veda eden o isim..

Kuaförüm Sensin yarışmacıları Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın kimdir?

Kuaförüm Sensin yarışmacıları Veli Taşağıl ve Neslihan Aydın kimdir? Kuaförüm Sensin yeni haftanın yeni yarışmacıları belli oldu.