Acun Ilıcalı Survivor All Star'ın sms Sıralaması Yayınlandı

Survivor 2022 bitti ama tartışmalar bitmedi. Yarışma sonrası bir yarışmacının annesinin sert ifadeleri karşısında Acun Ilıcalı yarışmaya gönderilen SMS’leri paylaştı.

Survivor All Star 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Survivor All Star 47. Bölüm fragmanı yayınlandı. Mert Öcal fragman da bölüme damga vuran isim oldu. 47. Bölümde neler oluyor.

Survivor All Star 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Survivor All Star 2022’nin 46. Bölüm fragmanı yayınlandı. Tv8 ekranlarında 12 Mart akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde neler oluyor?

Survivor'da 45.bolumde dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İlk Eleme adayı kim oldu?

11 Mart cuma akşamı yayınlanan 45. Bölümde dokunulmazlığı kimin aldığı ve ilk eleme adayının hangi yarışmacı olduğu merak ediliyor.

Survivor 2022 All Star’a Katılan Yarışmacılar Ne kadar Ücret Alıyor?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve fenomen haline gelen Survivor’a bu sezon katılan yarışmacıların ne kadar haftalık aldıkları ortaya çıktı.

Flaş Gelişme! Acun Ilıcalı Açıkladı! Turabi Survivor’a Geri Dönüyor

Tv 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor All Star 2022’de flaş bir gelişme yaşanıyor. Yarışmanın en başarılı isimlerinden Turabi adaya dönüyor.

Survivor All Star'da Birleşme Partisine Hangi Yarışmacılar Gidecek?

Dominik Adasında Birleşme Partisi heyecanı başladı. 2022 Survivor All Star'da Birleşme partisine gitmeyi garantileyen yarışmacılar kim oldu?

Survivor 36. Bölümde İletişim Ödülünü Hangi Takım Kazandı?

Dominik Adasında iletişim ödülü için parkurda karşı karşıya gelen Ünlüler ve Gönüllüler takımı nefes kesti. Ödülü hangi takım kazandı?

Survivor All Star 31. Bölüm İzle | 25 Şubat Cuma

Survivor tüm hızıyla sürerken Acun Ilıcalı’nın son açıklaması üzerine haftada 6 güne çıkarılan survivor yeni bölümü ile 25 Şubat Cuma ekranlara gelecek. Survivor 31. Bölüm İzle

Survivor All Star 2022 29. Bölüm İzle (22 Şubat 2022 Salı)

Survivor All Star 29. Bölüm İzle; 22 Şubat Salı akşamı 29. Bölümüyle ekrana gelen Survivor All Star’ın yayınlanan 29. Bölümünü tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor’da Bomba iddia! Survivor’a Süpriz İki İsim Geliyor

Survivor All Star 2022 tüm hızıyla sürerken, her hafta yeni yedek yarışmacılar katılıyor. Gelecek yarışmacılara olan merak artarken, iddialara göre Survivor’a 2 bomba isim geliyor!

Survivor 25. Bölüm İzle (16 Şubat Çarşamba)

Survivor 25. Bölüm İzle; 16 Şubat Çarşamba akşlamı 25. Bölümüyle ekrana gelen Survivor All Star 2022’nin yayınlanan 25. Bölümün ü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 24. Bölüm İzle (15 Şubat Salı)

Survivor 24. Bölüm İzle; 15 Şubat Salı akşamı 24. Bölümüyle ekrana gelen Survivor All Star 2022’nin yayınlanan 24. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 22. Bölüm İzle (13 Şubat Pazar)

Survivor 22. Bölüm İzle; 13 Şubat Pazar 22. Yeni bölümüyle ekrana gelen Survivor 2022 All Star yarışmasının yayınlanan 22. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Turabi’den Survivor Ekstra Yorumcularına Zehir Zemberek Sözler! ‘’Emek Hırsızısınız! Taraflısınız!’’

İki kez şampiyonluk yaşamış eski survivor yarışmacısı Turabi Çamkıran, Survivor Ekstra yorumcularını hedef alan sözleriyle zehir zemberek konuştu. ‘’Hırsızsınız, Taraflısınız!’’

Acun Ilıcalı İki Yarışmacı İçin Yaptırım Uyguladı

Survivor All Star 2022 yarışmasında Acun Ilıcalı iki yarışmacı için yaptırım kararı aldı. Hangi yarışmacılar ceza aldı. Yarışmacılara ne ceza verildi?

Survivor All Star 2022 Sezonunda Adaya Veda Eden İsim Kim Oldu?

Tv8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor All Star 2022'de Adaya veda eden isim kim oldu? Hangi yarışmacının hayalleri bu sezon yarım kaldı?

Survivor All Star 19. bölüm izle (8 Şubat Salı)

Survivor All Star 19. bölüm 8 Şubat Salı seyirciyle buluşuyor. Ekranın fenomen yarışma programı Survivor All Star 19. bölüm izlemek için haberimizin detaylarına bakabilirsiniz.

Survivor All Star'da Sürgün Adasına Hangi Yarışmacılar Gitti

Survivor All Star 2022'de haftanın 3. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti. Sürgün adasına hangi yarışmacılar gitti?

Survivor Mert, Sude’ye Aşkını Böyle İtiraf Etti!

Survivor 2022 All Star’da ünlüler takımında yer alan oyuncu Mert Öcal, gönüllüler takımında mücadele eden Sude Burcu ile aşk mı yaşıyor? Merak edilen sorunun işte cevabı...