Medya Haberleri

Milyoner’de tepki çeken yarışmacıya Kenan İmirzalıoğlu’nun cevabı olay oldu!

Sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de Kenan İmirzalıoğlu'nun cevabı sosyal medyanın en çok konuşulanı oldu. Tepki çeken yarışmacıya İmirzalıoğlu ne söyledi?

Şampiyon 11. Bölüm İzle!

​​​​​​​Şampiyon Dizisi 11. Bölüm İzle; 1 Aralık Pazar akşamı 11. Bölümüyle ekrana gelen şampiyon Dizisi’ni tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Savaşçı 84. Bölüm İzle!

Savaşçı Dizisi 84. Bölüm İzle; 1 Aralık Pazar akşamı 84. Bölümüyle ekrana gelen Savaşçı dizisinin 84. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kimse Bilmez 24. Bölüm izle!

Yıllar sonra buluşan Ali ve Pilot kardeşleri bekleyen şey ne? Ali’nin teklif ettiği evlenme fikrine Sevda ne cevap verecek? 24. bölümüyle Kimse Bilmez bu akşam saat 20.00'de

Aşk Ağlatır 13. Bölüm izle!

Aşk Ağlatır dizisinin 13. Bölümü bu akşam ekranlarda izleyicisiyle buluşuyor. Aşkını ilan eden Rüzgar, karşılık bulamayınca ne yapacak, Ada kaçırıldı mı kayboldu mu?

Güvercin 2. bölüm izle

Güvercin 2. bölüm izle; 1 Aralık Pazar 2. bölümüyle ekrana gelen Güvercin dizisini tek parça full izlemek için detaylar haberimizde!

Kanal D Chefs Arena Yarışmacıları Kimler?

Kanal D'de bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek olan yemek yarışma programı Chefs Arena nasıl bir yarışma programı? Program kaç yarışmacıdan oluşuyor? detaylar haberimizde!

Oğuzhan Koç’un yeni projesi belli oldu!

Oğuzhan Koç’un yeni projesi belli oldu! Ünlü oyuncu ve sanatçı Oğuzhan Koç, youteber olmaya hazırlanıyor. İşte youtube hesabı.

Kuzey Yıldızı 13. Bölüm Fragmanı | Yıldız'ın kararı herkesi şok edecek!

Kuzey Yıldızı 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 7 Aralık Cumartesi günü yayınlanacak 13. bölümünde neler olacak?

Sevgili Geçmiş dizisinde büyük bir değişiklik!

Star TV'den ekrana gelen Sevgili Geçmiş dizisinde bir değişiklik daha yaşandı. Sevilen diziden bir isim ayrıldı ve yerine yeni bir isim dahil oldu.

Yemin Cemre neden yok? Diziden ayrıldı mı?

Emir ve Reyhan aşkı, ihanetle boğuşurken bir sürpriz yaşandı ve Ceyda karakteri İsviçre’ye gönderildi. Haliyle izleyici merak etti, Yemin Cemre neden yok, diziden ayrıldı mı?

TRT dizisi Tutunamayanlar konusu nedir ve oyuncu kadrosunda kimler var?

Yeni projelerle sezona hızlı bir giriş yapan TRT, yeni bir diziyle daha seyirci karşısına çıkıyor. TRT dizisi Tutunamayanlar konusu nedir ve oyuncu kadrosunda kimler var?

TYT Türk Kanalı Yayınlarını Durdurdu!

Yayın hayatına henüz bir yıl önce başlayan ve medya sektörüne yeni bir ses ve soluk getireceği iddia edilen TYT Türk kapanma kararı aldı. Peki kanal neden kapanıyor? İşte detaylar!

Kuzey Yıldızı 12. Bölüm İzle

Kuzey Yıldızı 12. bölüm izle; 30 Kasım Cumartesi günü Show TV'de yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisinin son bölümünü tek parça izleyin.

Benim Tatlı yalanım 24. Bölüm İzle!

Benim Tatlı Yalanım 24. Bölüm İzle; 30 Kasım Cumartesi 24. Bölümüyle ekrana gelen Benim Tatlı Yalanım Dizisi’nin 24. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kalk Gidelim 88. Bölüm izle!

Cumartesi akşamları ekran başındakileri kahkahaya boğan Kalk Gidelim 88. bölümü ile izleyicileri kırıp geçirecek. Kalk Gidelim'in son bölümünde neler oldu?

Bu hafta sinemalarda hangi filmler var? İşte 29 Kasım Cuma vizyona girecek filmler?

Bu haftasonu yepyeni filmler vizyona girecek. Bu hafta sinemalarda hangi filmler var? İşte 29 Kasım Cuma vizyona girecek filmler?

Temizlik Benim İşim kim birinci oldu? (29 Kasım Cuma)

Temizlik Benim İşim haftanın birincisi; zorlu geçen bir haftanın daha sonuna gelirken, Temizlik Benim İşim'de 29 Kasım Cuma kim birinci oldu?

Zuhal Topalla Sofrada da Kim Birinci Oldu? (29 Kasım Cuma)

Fox Tv'nin hafta içi her gün yayınlanan başarılı yarışma programı Zuhal Topalla Sofrada da 29 Kasım Cuma gününün kazananı kim oldu? İşte detaylar!

Hercai 23. bölüm izle

Hercai 23. bölüm izle; Atv'nin başarılı dizisi Hercai 29 Kasım Cuma 23. yeni bölümüyle ekrandaydı. Hercai son bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!