Ünlü oyuncu Johnny Depp davasında karar çıktı

Ünlü oyuncu Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasında süren davada karar çıktı. Tüm dünyanın izlediği davada 15 milyon tazminata hükmedildi.

Selen Görgüzel ‘Emre’ İsmini Sildirdi

Geçtiğimiz ay 9 yıllık evliliğini tek celsede sonlandıran başarılı oyuncu Selen Görgüzel adında bulunan Emre ismini mahkemeyle sildirdi.

Ferdi Tayfur Duvar Davasını Kaybetti

Ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur Villasının istinat duvarını yapan şirketle olan alacaklı davasını kaybetti. Mahkeme Ferdi Tayfur’un 24 Bin 900 TL ödeme yapmasına hükmetti.

Cem Yılmaz'a Mahkemeden Bir İyi Bir Kötü Haber

Eski eşi Ahu Yağtu aleyhine nafaka indirimi talebiyle mahkemede dava açan Cem Yılmaz’a görülen dava sonunda bir iyi bir kötü haber çıktı.

Ünlü Sanatçı Yıldız Tilbe'ye Ceza Talebi

Sokak hayvanları ile ilgili bir paylaşımı sebebiyle yoğun şekilde eleştirilen Yıldız Tilbe hakkında savcılığa yapılan suç duyuruları devam ediyor.

Pelin Batu Eşinden Şikayetçi Oldu

Ünlü isim Pelin Batu ile eşi Macit Bitargil arasında yaşanan tartışma ve suçlamalara bir yenisi daha eklendi. Pelin Batu eşi Macit Biratgil’i savcılığa şikayet etti.

Kibariye’nin Davalık Olan Villası Satıldı

Dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye verilen ünlü şarkıcı Kibariye’nin Bodrum’da bulunan ve sorunlu olan villası mahkeme kararıyla satıldı.

Erol Köse eşi Fulden Köse’den Boşandı

Ünlü müzik yapımcısı Erol Köse ile eşi Fulden Köse’nin karşılıklı olarak birbirine açtıkları davalarda karar verildi. Çift boşandı, Fulden Köse tazminat ödemeye mahkum edildi.

Ceren Hindistan Kızının Velayet Davasını Kazandı

Ünlü oyuncu Ceren Hindistan ile boşandığı eşi Ümit Aslan arasında süren velayet davası sonunda karara bağlandı. Ceren Hindistan kararın ardından bir açıklama yaptı.

Serenay Sarıkaya’dan Saldırgana Uzaklaştırma

Geçtiğimiz günlerde bir hayranı tarafından takip edilen ve arabasına saldırıda bulunulan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya saldırgan hayranı için uzaklaştırma kararı aldırdı.

Ünlü Oyuncu Tolgahan Sayışman’a Milyonluk Dava

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman’ın yapımcılığını üstlendiği Aynasız Filmi’nde Aynasız kelimesinin izinsiz kullandığı gerekçesiyle Gökay Kalaycıoğlu tarafından tazminat davası açıldı.

Ünlü Oyuncu Elçin Sangu’ya Mahkemeden Büyük Şok

Dizilerin sevilen oyuncularından biri olan güzel oyuncu Elçin Sangu ile eski menajeri arasındaki tazminat davasında karar verildi. Elçin Sangu tazminata mahkum edildi.

Metin Şentürk'ün Ardından Bu Seferde Fulya Kalkavan Mahkemeye Gitti

Boşandıktan sonra sık sık mahkemeye giden ve sık sık birbiri aleyhine suçlamalarda bulunan Metin Şentürk ile Fulya Kalkavan’dan yeni bir mahkeme başvurusu geldi.

Kaan Girgin’e Hapis Şoku

Türk sineması ve dizilerinin ünlü ve aranılan oyuncularından Kaan Girgin’e mahkeme tarafından 3 ay tazyik hapsi cezası verildi.

Ünlü Şarkıcı Metin Şentürk’ten Eski Eşine Dava

Ünlü şarkıcı Metin Şentürk ile eski eşi Fulya Kalkavan arasında sular durulmuyor. Metin Şentürk eski eşinin kazandığı davaya itiraz etti.

Fulya Zenginer’e Şok!

Küçük Kadınlar dizisiyle yıldızı parlayan ve bugüne kadar pek çok yapımda rol alan ünlü ve güzel oyuncu Fulya Zenginer’in akrabaları tarafından dolandırıldığı iddia edildi.

Şarkı Murda Hakkında Flaş Karar

Geçtiğimiz haftalarda gözaltına alınan ve hakkında yurtdışına çıkış yasağı konulan ünlü rapçi Murda yapılan mahkemesinin ardından serbest bırakıldı.

Necati Kocabay’dan Yapım Şirketine Dava

Çalgı Çengi İkimiz, Ailecek Şaşkınız ve Para Babası adlı filmlerin yapımcılığını üstlenen Necati Kocabay yapım şirketini mahkemeye verdi.

Ünlü Oyuncu Burak Özçivit Hakkında Hapis Talebi

Halen Kuruluş Osman Dizisinde Osman Bey karakterini canlandıran oyuncu Burak Özçivit aleyhinde set çalışanlarına küfür ettiği gerekçesiyle başlatılan soruşturma tamamlandı.

Berdan Mardini’den Boşadığı Eşi Hakkında Şok Açıklamalar

Ünlü türkücü Bardan Mardini katıldığı bir televizyon programında boşandığı eski eşi Fatoş Yelliler aleyhinde inanılmaz iddialarda bulundu.