Dünya Hali sete çıkıyor! Dünya Hali oyuncu kadrosunda kimler var?

Ekrana gelmeye hazırlanan Dünya Hali için geri sayım başladı. Dünya Hali dizisi sete çıkıyor. Dünya Hali oyuncu kadrosunda kimler var? İşte tüm detaylar…

TRT'nin yeni dizisi Dünya Hali'nin başrol oyuncuları belli oldu

Yeni dizi Dünya Hali seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. TRT'nin yeni dizisi Dünya Hali'nin başrol oyuncuları belli oldu. İşte Dünya Hali'nin başrol oyuncuları…

Tutunamayanlar şok değişikliklerle yoluna devam edecek!

Absürt komedi dizisi Tutunamayanlar'ın akıbeti merak edilirken yapımcısından açıklama geldi. Sevilen dizi Tutunamayanlar yoluna nasıl devam edecek? İşte detaylar…

Tutunamayanlar sezon arasına giriyor! Sezon finali ne zaman?

TRT 1'den ekrana gelen ve başrollerinde Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu'nun yer aldığı Tutunamayanlar sezon arasına giriyor. Sezon finali ne zaman?

Tutunamayanlar "Çevrimiçi" yıldız bir konukla ekrana gelecek

Tutunamayanlar "Çevrimiçi" dizisinin yeni bölümünde yıldız bir isim de rol alacak. Yeni bölüm Salı akşamı saat 21:45'te TRT 1'de.

Tutunamayanlar Çevrimiçi 4. Bölüm izle!

Tüm Türkiyenin ayak uydurmaya çalıştığı evde kalma projesinin en eğlenceli hali Tutunamayanlar Çevrimiçi 4. Bölüm ile bu akşam TRT1'de.

Tutunamayanlar Çevrimiçi dizisine birbirinden ünlü 2 isim konuk oluyor!

TRT 1 ekranlarının güldüren dizisi Tutunamayanlar Çevrimiçi'nin yeni bölümüne Ferhat Göçer ve Eser Yenenler konuk olacak.

Tutunamayanlar Çevrimiçi 3. Bölüm izle!

Hayat eve sığar sloganıyla çekimi evden yapılan Tutunamayanlar Çevirimiçi 3. Bölüm imkansız aşkta strateji hatası ve Ferhat Göçer sürpriziyle bu akşam ekranlarda...

Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. bölüm izle

Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. bölüm izle! TRT 1'den ekrana gelen Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. bölümüyle ekrana geliyor. İzlemek için yazıya göz atın.

Tutunamayanlar Çevrimiçi 1. bölüm izle

Tutunamayanlar Çevrimiçi 1. bölüm izle! Tutunamayanlar dizisinin karantina versiyonu Tutunamayanlar Çevrimiçi 1. bölüm izlemek için yazıya göz atın.

TRT1 dizisi Tutunamayanlar'ın ismi değişti!

Dizi sektöründe eşine az rastlanır bir gelişme oldu. Tutunamayanlar adıyla sezona başlayan TRT1 dizisi tıpkı adı gibi tutunamadı ve isim değiştirdi. Bu değişiklik neden oldu?

Tutunamayanlar 13. bölüm izle

Tutunamayanlar 13. bölüm izle! TRT 1 ekranlarının absürt komedi dizisi Tutunamayanlar, 14 Nisan Salı akşamı 13. bölümüyle ekrana geliyor.

Tutunamayanlar Dizisi Konsept Değiştiriyor!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve eğlenceli konseptiyle seyircinin keyifle seyrettiği Tutunamayanlar yeni bölümler için farklı bir konsept geliştiriyor. İşte detaylar!

Tutunamayanlar 12. bölüm izle

Tutunamayanlar 12. bölüm izle! Tutunamayanlar dizisinin yeni bölümü 31 Mart Salı akşamı ekrana geliyor. Bölüm tek parça ve hd olarak sizlerle.

Tutunamayanlar’ın Yeni Oyuncusuna Çok Şaşıracaksınız!

TRT 1'de Salı akşamları izleyici ile buluşan komedi dizisi Tutunamayanlar’ın 31 Mart tarihinde yayınlanacak yeni bölümünde sürpriz birisim konuk oyuncu oluyor. İşte detaylar!

Tutunamayanlar 11. bölüm izle

Tutunamayanlar 11. bölüm izle! Tutunamayanlar dizisinin 24 Mart Salı akşamı yayınlanan 11. bölümünü izlemek için yazıya göz atın.

Tutunamayanlar dizisine flaş bir isim katıldı!

TRT 1'in çok sevilen absürt mizah Tutunamayanlar'a flaş bir isim dahil oldu. İşte Tutunamayanlar dizisine katılan o isim.

Tutunamayanlar’da Şok Ayrılık!

TRT 1’in sevilen dizisi Tutunamayanlar’da şok bir ayrılık yaşandı. Dizide Hicabi Hoca karakterini canlandıran başarılı oyuncu Şinasi Yurtsever diziye veda etti. İşte detaylar!

Tutunamayanlar'da Yalçın Çakır sürprizi!

Sevilen komedi dizisi Tutunamayanlar her hafta sürpriz konu ve konuklarıyla ekranlarınıza geliyor. Tutunamayanlar'da bu hafta Flash Tv'nin efsane yüzü Yalçın Çakır sürprizi var.

Tutunamayanlar 10. Bölüm İzle!

Tutunamayanlar 10. yeni bölümde Tarık, İrem’in geçmişine dönüyor. İrem’in aşık olmak zorunda olduğu bölümde İlhan’ın bulduğu çözüm ne? Geçmişe giden Tarık’ı hangi sürpriz bekliyor?