Disney'in yayınlamadığı Atatürk dizisi tüm dünyada yayınlanacak!

03 Medya tarafından hazırlanan ve başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı Atatürk dizisiyle ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Aras Bulut İynemli’den Atatürk Dizisi Açıklaması

Disney Plus için hazırlanan ve başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı Atatürk dizisi için başarılı oyuncu açıklamalarda bulundu.

Hazal Kaya’dan Atatürk Dizisi Açıklaması

Disney Plus ile yaşanan tartışmanın son günlerdeki başrolü olan ünlü oyuncu Hazal Kaya sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak fikirlerini belirtti.

Disney Plus’ın Atatürk Dizisinde Flaş Gelişme

İnternet yayın platformu Disney Plus için hazırlanan ve başrolünde Aras Bulut İynemli’nin rol aldığı Atatürk dizisi yayınlanacak mı? İşte bu sorunun cevabı!

Gain’den Büyük Atak! Disney Plus’ın Dizilerine Talip Oldu

Geçtiğimiz günlerde el değiştiren ve Rams Grubuna geçen Gain sektöre bomba gibi dönüyor. Platform birbirinden çarpıcı yapımları seyirciyle buluşturacak.

Şahan Gökbakar’dan Disney Plus’a veryansın

Şahan Gökbakar: "Milyonlarca seyircimizin biz yalnızca bu platformdayız diye Disney+'ya üye olduğunun farkındayım. Ve kendimi mahcup hissediyorum. Hepinizden özür diliyorum."

Disney Plus’ın Yeni Dizisi Arayış Ne Zaman Yayınlanacak?

Mehmet Günsür ve Aslı Enver’in başrolünde yer aldığı ve Ay Yapım tarafından hazırlanan Arayış dizisi Disney Plus’ta yayına hazırlanıyor.

Ölümlü Dünya 2 Filminin kadrosu netleşti

İnternet yayın platformu Disney Plus için hazırlıkları süren ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Ölümlü Dünya 2 için hazırlıklar tamamlandı.

Aktris dizisinin afişi yayınlandı

Disney Plus'ta yayınlanacak ve platformun abonelerinin heyecanla beklediği Aktris dizisinin yeni afişi görücüye çıktı. Afişte Pınar Deniz yer alıyor.

Can Yaman’ın etrafında etten duvar örüldü

Halen İtalya’da yaşayan ünlü oyuncu Can Yaman İtalya’da adeta fırtına gibi esiyor. Ünlü isim Polis kutlamalarına polisin etten duvarı eşliğinde katılabildi.

Dünyayı Değiştiren Ayten Dizisinde Kim Kimdir?

İnternet yayın platformu Disney Plus’ın orijinal yerli içerikler listesinde yer alan Dünyayı Değiştiren Ayten dizisinde hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor?

Pınar Deniz’in Yeni Dizisi Aktris’in Yayın Tarihi Belli Oldu

Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve Pınar Deniz ile Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolünde yer aldığı Aktris’in yayın tarihi belli oldu.

Şahsiyet dizisinin ikinci sezon kadrosuna yeni oyuncu

Şahsiyet dizisinin ikinci sezon hazırlıkları devam ediyor. Disney Plus'ta yayınlanacak dizinin kadrosuna kadrosuna genç oyuncu Eda Şölenci katıldı.

Tarkan’ın yeni reklamı kısa film tadında

Disney Plus'un son reklam filminin yönetmen koltuğunda DUAL olarak isimlendirilen Boran Güney ve Erhan Yürük ikilisi oturuyor

Özür Dilerim filminin 2. fragmanı yayınlandı

Disney Plus’ta yayınlanacak ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Özür Dilerim Filminin ikinci fragmanı yayınlandı.

Özür Dilerim Filminin Fragmanı Yayınlandı

İnternet yayın platformu Disney Plus’ta ekrana gelecek Özür Dilerim Filminin yayınlanan ilk fragmanı büyük beğeni topladı.

Pınar Deniz’in Yeni Dizisi Aktris Bomba Gibi Geliyor

Pınar Deniz’in bir seri katil olarak yer aldığı Aktris dizisinin ilk yayınlanan fotoğrafları büyük ilgi gördü. Dizi çok yakında Disney Plas’ta yayınlanacak.

Ölümlü Dünya 2 Filmi ne zaman sete çıkıyor?

Sinemalarda büyük başarı elde eden Ölümlü Dünya filminin 2.’si olacak olan ve Disney Plus için hazırlanan Ölümlü Dünya 2’nin set tarihi belli oldu.

Aslı Enver’in dizisi Arayış’tan ilk kareler geldi

Dizi severlerin merakla beklediği Arayış dizisi yayınlanmak için gün sayıyor. Aslı Enver ve Mehmet Günsur’un başrol oynayacağı Arayış dizisinden ilk görüntüler basına yansıdı.

Özür Dilerim Filmi Yayın Tarihi Ne Zaman?

Disney Plus yeni bir filmi daha seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un başrolünde yer aldığı Özür Dilerim’in yayın tarihi belli oldu.