Gülse Birsel’in Disney Plus İçin Çekeceği ‘Yılbaşı’ Filminin Konusu ve Kadrosu Belli Oldu!

Disney için 2 film ve 1 dizi üretecek olan Gülse Birsel’in yeni komedi filmi ‘Yılbaşı’ oldu. Yılbaşı filminin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte bomba kadro

Aslı Enver’in Disney Plus İçin Çekeceği Yeni Projesi Belli Oldu!

Ülkemize de giriş yapan dijital platform Disney Plus’ın yüzlerinden olan Aslı Enver’in Disney için çekeceği proje merak ediliyordu. Aslı Enver’in dizisi belli oldu.

HBO Max Türkiye Faaliyetlerini Durdurdu

RTÜK’ten yayın lisansı alan ve bu sene içerisinde Türkiye pazarında yayına başlaması beklenen internet yayın platformu HBO Max yayın Türkiye faaliyetini askıya aldı.

Burak Berkay Akgül Ru Dizisinde Başrol Oynayacak

Meryem Uzerli ile Ru dizisinde partner olan genç oyuncu Burak Berkay Akgül kimdir? Burak Berkay Akgül bugüne kadar hangi projelerde yer almıştır?

Kral Şakir Geri Dönüşüm'ün İlk Tanıtımı Yayınlandı

Disney Plus yeni atılımlarla abone sayısını artırmaya devam ediyor. Platform çocukların çok sevdiği Kral Şakir’in son filmi Kral Şakir Geri Dönüşüm’ü bünyesinde yayınlayacak.

Minik Serçe Sezen Aksu’nun Hayatı Film ve Dizi Olacak!

Minik serçe lakabıyla bilinen Sezen Aksu Disney Plus ile anlaştı. Disney Plus Türkiye’nin en iyi sanatçılarından Sezen Aksu’nun hayatını dizi ve film olarak çekecek. İşte detaylar

Recep İvedik 7’nin Konusu Belli Oldu Filmden İlk Kareler Geldi

Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve Recep İvedik serisi filmlerin sonuncusu olacak olan recep İvedik 7’nin konusu belli oldu.

Esra Bilgiç'in Atatürk Dizisinde Canlandıracağı Madam Corinne Kimdir?

Disney Plus’ın iddialı yapımlarından Atatürk dizisinde rol alacak olan Esra Bilgiç dizide Atatürk’ün çok değer verdiği Madam Corinne’ye hayat verecek

Disney Plus'ın Yeni Dizisi Gri'den İlk Fotoğraflar Geldi

Disney Plus’ın merakla beklenen dizilerinden biri olan ve Timuçin Esen ile Ebru Özkan’ı buluşturan Gri Dizisinden ilk fotoğraflar geldi.

Disney Plus'ın Yeni Tanıtım Filmi Yayınlandı

14 Haziran Salı günü yayına başlayacak olan Disney Plus merakla beklenen ve birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı tanıtım filmini yayınlandı.

Engin Akyürek’li Kaçış Dizisinin Konusu Ne? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Disney Plus dijital platformunun Türkiye için ürettiği ilk yerli dizi ‘Kaçış’ın konusu ne? Kaçış dizisinin oyuncuları kimler? Kaçış dizisiyle ilgili tüm merak edilenler haberimizde

Demet Özdemir'li Dünyayla Benim Aramda dizisinden çok konuşulacak kareler

Dünyayla Benim Aramda dizisinden ilk kareler geldi. Demet Özdemir ve Buğra Gürsoy'u buluşturan Dünyayla Benim Aramda setinden gelen fotoğraflar seyirciyi heyecanlandırdı.

Ünlü Oyuncu Demet Evgar Disney Plus'ta

14 Haziran'da yayına başlayacak olan Disney Plus bir ünlü isimle daha anlaşmaya vardı. Ünlü oyuncu Demet Evgar Disney Plus 'la marka ve içerik anlaşmasına vardı.

Pınar Deniz'in Disney Plus'ta Yayınlanacak Dizisinin Adı Belli Oldu

Yargı’nın başarılı avukatı bu sefer avcı olarak seyirci karşısına çıkıyor. Disney Plus’ın Pınar Deniz’li yeni dizisinin adı Avcı olarak duyuruldu.

‘Dünyayla Benim Aramda’nın İlk Tanıtımı Yayınlandı

İnternet yayın platformu Disney Plas’ta yayınlanacak Dünyayla Benim Aramda dizisinin tanıtımı yayınlandı. Dizi yakında seyirciyle buluşacak.

Bergen Filmi Nereye Kaç Liraya Satıldı?

Son dönemlerin en çok izlenen sinema filmi Bergen sinema salonlarının ardından şimdide dijital yayın platformlarının radarında. Peki film nereye ve kaça satıldı?

Recep İvedik Disney Plus'ta

14 Haziranda yayına başlayacak olan Disney Plus'ın en çok merak edilen projesi Recep İvedik 7 hazırlıklarını sürdürüyor.

Esra Bilgiç Atatürk Dizisinde Hangi Karakteri Canlandıracak?

Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatının anlatılacağı dizide genç ve güzel oyuncu Esra Bilgiç’in hangi karaktere hayat vereceği belli oldu.

Tolga Tekin Süperstar Dizisine Dahil Oldu

Yakında Türkiye’de yayına başlayacak olan Disney Plus’ta yayınlanacak olan Süperstar dizisinin oyuncu kadrosuna Tolga Tekin’de katıldı.

Disney Plus’ın Süperstar Dizisi Çok Konuşulacak

14 Haziran’da yayına başlayacak olan Disney Plus yeni bir diziyle gündeme geldi. Süperstar güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor.