Kurtlar Vadisi oyuncusu Osman Wöber vefat etti

Kurtlar Vadisi dizisinde Tuncay karakterini canlandıran sevilen oyuncudan acı haber geldi. Kurtlar Vadisi'nin Tuncay'ı Osman Wöber hayatını kaybetti.

Ünlü şair Sezai Karakoç vefat etti

Ünlü şair ve fikir adamı Sezai Karakoç vefat etti. Türkiye'nin sevilen ve Diriliş Şairi olarak ünlenen yazarı Sezai Karakoç'un vefatı üzerine başsağlığı mesajları yayınlandı.

Karadeniz Müziğinin Sevilen İsmi Cimilli İbo Hayatını Kaybetti

Cimilli İbo adıyla tanınan Karadeniz Müziğinin sevilen isimlerinden İbrahim Özdemir böbrek yetmezliği sebebiyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Ünlü Sanatçı Erol Evgin’in Abisi Hayatını Kaybetti

Magazin basınında bugün bir vefat haberi dikkatleri çekti. Ünlü sanatçı Erol Evgin’in abisi Atilla Evgin’in vefat ettiği haberlere yansıdı.

Müzisyen Ayhan Alptekin Hayatını Kaybetti

Karadeniz müzikleriyle dikkatleri çeken ve hayatı boyunca Karadeniz Müziği yapan usta yorumcu ve müzisyen Ayhan Alptekin hayatını kaybetti.

Ünlü Müzik Adamı Hayatını Kaybetti

Müzik dünyasının en usta isimlerinden biri olan ünlü müzisyen Keman Virtüözü İlyas Tetik bugün hayata 60 yaşında veda etti.

Yeşilçam Yasta: Kartal Tibet Hayatını Kaybetti

Yeşilçam Yasta. Bir devir kapandı. Usta oyuncu, yönetmen ve senarist Kartal Tibet 88 yaşında hayata veda etti. Kartal Tibet sinemaya yaklaşık 200 filmle katkıda bulundu.

Ünlü Oyuncu Hayatını Kaybetti

Ünlü televizyon programı Olacak O Kadar’ın başarılı oyuncularından usta tiyatrocu ve oyuncu Ali Demirel ileri derece Zatürre sebebiyle hayata 77 yaşında hayata veda etti.

Bizimkiler Dizisinin Cemil’i Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

Dün hayata veda eden usta oyuncu Uğurtan Sayıner’in cenazesi yarın İzmir’de düzenlenecek tören ve kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Ünlü Spiker Fikren Engin Hayatını Kaybetti

Televizyonlarda pek çok program yapan, spor karşılaşması sunan ünlü televizyoncu Fikret Engin şeker koması sebebiyle hayata veda etti.

Oyuncu Cezmi Gökalp Hayatını Kaybetti

Türk Tiyatrolarının usta oyuncusu Cezmi Gökalp geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Usta ismin kaybını Devlet Tiyatroları Genel Müdürü duyurdu.

Oğuz Yılmaz Hayatını Kaybetti

Ankaralı şarkıcıların önde gelen isimlerinden biri olan ve yaptığı parçalarla dillerden düşmeyen ünlü şarkıcı Oğuz Yılmaz bugün kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Ünlü Sinema Sanatçısı Ertuğ Koruyan Hayatını Kaybetti

Türk Sineması değerli bir ismini daha kaybetti. Uzun yıllar Yeşilçam filmlerinde yardımcı rollerde yer alan usta oyuncu Ertuğ Koruyan kalp krizi sebebiyle hayata veda etti.

Ünlü Resim sanatçısı Koronavirüs Sebebiyle Hayatını kaybetti

Dünyaca ünlü Türk Resim ve Heykeltıraş sanatçısı Selma Gürbüz yakalandığı koronavirüsü atlatamayarak 61 yaşında hayata veda etti.  

Usta Oyuncu Erol Demiröz Hayatını Kaybetti

Türk Tiyatro ve Sinemasının usta oyuncularından biri olan Erol Demiröz bugün 81 yalında hayata veda etti. Haberi ünlü isim Mahsun Kırmızıgül duyurdu.

Ünlü Sanatçı Erol Uras Hayatını Kaybetti

Türk Operasının en ünlü tenorlarından biri olan ve operanın gelişmesi ve sevilmesi için pek çok görev üstlenen sanatçı Erol Uras 85 yalında hayata veda etti.

Müjde Ar’ın Kardeşi Mehtap Ar Hayatını Kaybetti

Ünlü oyuncu Müjde Ar’ın kız kardeşi oyuncu Mehtap Ar hayatını kaybetti. Akciğer kanseri tedavisi gören Mehtap Ar 64 yalındaydı.

Banu Alkan’ın Acı Günü

Türk Sinemasının bir dönemine damga vuran oyunculardan biri olan ve magazin dünyasının önde gelen isimlerinden Banu Alkan’ın ablası hayata veda etti.

Oyuncu Handan Ertuğrul Hayatını Kaybetti

Türk Tiyatrosu’nun usta isimlerinden olan ve Muhsin Ertuğrul’un da eşi olan ünlü tiyatro oyuncusu Handan Ertuğrul 94 yaşında hayata veda etti.

Usta Sanatçı Kaya Akarsu Hayatını Kaybetti

Türk Sinema ve dizi sektöründe uzun yıllardır başarılı bir şekilde çalışan ve pek çok yapımda rol alan usta oyuncu Kaya Akarsu 78 yaşında hayata veda etti.