Nisa Bölükbaşı’dan Barış Murat Yağcıya cevap

Survivor yarışmasında tanışıp sonrasında ayrılan Barış Murat Yağcı 'Nisa'ya açık kapım yok' diyerek ayrıldıklarını itiraf edince Nisa Bölükbaşı’dan manidar bir cevap geldi.

Barış Murat Yağcı geri adım attı! Nisa Bölükbaşı ile ilgili şok iddia

Barış Murat Yağcı geri adım attı! Nisa Bölükbaşı ile ilgili şok iddia. Barış Murat Yağcı kimdir? Nisa Bölükbaşı kimdir?

Burak Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı'na gönderme yaptı!

Burak Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı'na gönderme yaptı! Burak Murat Yağcı, sosyal medya paylaşımı olay oldu. İşte o paylaşım.

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı Ayrıldı

Magazin basını ve sosyal medyada Survivor aşıkları olarak bilinen Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı ayrılma kararı aldı.

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı’na Aşkını İlan Etti!

Survivor Barış ve Survivor Nisa Bölükbaşı arasında var olduğu iddia edilen aşk sonunda taraflarca da kabule dildi. İlk itiraf ise Barış Murat Yağcı’dan geldi!

Sercan Yıldırım'dan final sonrası Nisa ile ilgili bomba açıklamalar!

Sercan Yıldırım, Survivor finalinin ardından pek çok konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Nisa ile ilgili sarf ettiği sözler dikkat çekti.

Survivor’da 30 Haziran Salı Akşamı Kim Elendi?

Survivor’da heyecan fırtınasının estiği bir gece daha yaşandı. Gecenin sonunda eleme potasına gönderilen adaylardan Survivor’a veda eden aday SMS’lerle belirlendi. İşte detaylar!

 Demet Akalın Survivor Yarışmacısına Tepki Gösterdi!

Ünlü şarkıcı demet Akalın Survivor’dan elenen Nisa Bölükbaşı için imalı bir paylaşımda bulunan eski yarışmacı Evrim’e sert tepki gösterdi. İşte detaylar!

Survivor Nisa Diskalifiye mi Oluyor?

Survivor 2020’de sona yaklaşıldıkça yarışmacıların psikolojileri de daha fazla zorlanıyor. Bu durum son olarak Nisa’da yaşandı ve Nisa ağlama krizine girdi. İşte detaylar!

Survivor 2020’de Aşk Sürprizi!

Survivor 2020 adasında neler oluyor? Daha öncede aşk yaşandığı iddiaları olan Survivor 2020’de bir aşk iddiası daha ortaya atıldı. İşte detaylar!