TRT Dijital’den Yeni Bir Dizi Daha Geliyor!

Yayın hayatına başlamak için gün sayan internet Yayın platformu TRT Dijital için hazırlıkları süren Koyu Beyaz adlı dizinin çekimleri çok yakında başlıyor.

Survivor All Star'ın Şampiyonu Nisa Bölükbaşı'ndan Milyonluk Reklam Anlaşması

Reklam şirketleri Survivor All Star Türkiye yarışmasının 2022 yılının şampiyonu olan ünlü isim Nisa Bölükbaşı’nın peşinden ayrılmıyor. Ünlü isim milyonluk sözleşmeye imza attı.

Nagihan Karader’den Survivor’da Sms Şampiyonluğuna Tepki! ‘Parkurlar Kaldırılsın’

Survivor 2022 All Star bitti şampiyonluk yankıları bitmedi. Batuhan ve annesinin ardından şimdide Survivor’da bu yılda yarışan Nagihan Karadere’den sms şampiyonluğuna tepki geldi

Survivor 2022 All Star Şampiyonu Belli Oldu! Survivor Şampiyonu Kim Oldu?|30 Haziran 2022

Survivor’da bir sezon daha bitti. Büyük final için 4 isim İstanbul’a geldi. Nisa ve Adem’in finalist olduğu 30 Haziran Perşembe günü Survivor 2022 All Star’ın şampiyonu belli oldu!

Survivor 36. Bölümde İletişim Ödülünü Hangi Takım Kazandı?

Dominik Adasında iletişim ödülü için parkurda karşı karşıya gelen Ünlüler ve Gönüllüler takımı nefes kesti. Ödülü hangi takım kazandı?

Survivor Nisa’dan Eski Sevgilisi Hakkında Bomba Gibi İtiraf: ‘’Hayatımın En Kötü Yılını Geçirdim’’

Survivor Nisa Bölükbaşı, eski sevgilisi Barış Murat Yağcı hakkında şaşırtacak itirafta bulundu. Ağlayarak ‘’Hayatmın en kötü bir yılını geçirdim onun yüzünden’’diyerek anlattı.

Survivor All Star Nisa katılacak mı?

Survivor 2022'de kadroya dahil edilen ancak yarışmanın ilk bölümünde yer almayan Nisa Bölükbaşı'nın hayranları soruyor, "Nisa Bölükbaşı Survivor All Star kadrosundan çıkarıldı mı?

Nisa Bölükbaşı Survivor All Star'a başlamadan veda etti!

Survivor All Star başlamak üzereyken yarışmada yer alacak Nisa Bölükbaşı ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Yarışmadan çıkarıldı.

Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir? Nisa Bölükbaşı Kaç Yaşında? Nereli?

Survivor All Star 2022 kadrosunda yer alacağı belli olan Nisa Bölükbaşı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki, Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Mesleği Ne?

Nisa Bölükbaşı’dan Barış Murat Yağcıya cevap

Survivor yarışmasında tanışıp sonrasında ayrılan Barış Murat Yağcı 'Nisa'ya açık kapım yok' diyerek ayrıldıklarını itiraf edince Nisa Bölükbaşı’dan manidar bir cevap geldi.

Barış Murat Yağcı geri adım attı! Nisa Bölükbaşı ile ilgili şok iddia

Barış Murat Yağcı geri adım attı! Nisa Bölükbaşı ile ilgili şok iddia. Barış Murat Yağcı kimdir? Nisa Bölükbaşı kimdir?

Burak Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı'na gönderme yaptı!

Burak Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı'na gönderme yaptı! Burak Murat Yağcı, sosyal medya paylaşımı olay oldu. İşte o paylaşım.

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı Ayrıldı

Magazin basını ve sosyal medyada Survivor aşıkları olarak bilinen Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı ayrılma kararı aldı.

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı’na Aşkını İlan Etti!

Survivor Barış ve Survivor Nisa Bölükbaşı arasında var olduğu iddia edilen aşk sonunda taraflarca da kabule dildi. İlk itiraf ise Barış Murat Yağcı’dan geldi!

Sercan Yıldırım'dan final sonrası Nisa ile ilgili bomba açıklamalar!

Sercan Yıldırım, Survivor finalinin ardından pek çok konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Nisa ile ilgili sarf ettiği sözler dikkat çekti.

 Demet Akalın Survivor Yarışmacısına Tepki Gösterdi!

Ünlü şarkıcı demet Akalın Survivor’dan elenen Nisa Bölükbaşı için imalı bir paylaşımda bulunan eski yarışmacı Evrim’e sert tepki gösterdi. İşte detaylar!

Survivor’da 30 Haziran Salı Akşamı Kim Elendi?

Survivor’da heyecan fırtınasının estiği bir gece daha yaşandı. Gecenin sonunda eleme potasına gönderilen adaylardan Survivor’a veda eden aday SMS’lerle belirlendi. İşte detaylar!

Survivor Nisa Diskalifiye mi Oluyor?

Survivor 2020’de sona yaklaşıldıkça yarışmacıların psikolojileri de daha fazla zorlanıyor. Bu durum son olarak Nisa’da yaşandı ve Nisa ağlama krizine girdi. İşte detaylar!

Survivor 2020’de Aşk Sürprizi!

Survivor 2020 adasında neler oluyor? Daha öncede aşk yaşandığı iddiaları olan Survivor 2020’de bir aşk iddiası daha ortaya atıldı. İşte detaylar!