‘Sihirli Annem’in Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

2003-2012 yılları arasında Tv ekranlarının severek takip edilen dizisi Sihirli Annem’in tekrar bölümleri Exxen’de yayınlanıyor. Sihirli Annem’in yeni sezon tarihi belli oldu

Tarkan’ın Alacağı Reklam Ücreti Dudak Uçuklattı

Almanya’dan iki yılın ardından Türkiye’ye dönen ünlü şarkıcı Tarkan ayağının tozuyla milyonluk reklam anlaşmasına imza attı.

Şarkıcı Aleyna Tilki’nin Kaşesi Dudak Uçuklattı

Dizi sektöründe ücret adaletsizliği yine kendini gösterdi. Şarkıcı Aleyna Tilki ilk oyunculuğunda bölüm başına 250 Bin TL alırken yılların oyuncusu Beren Saat 150 Bin TL aldı.

Survivor 2021’de Hangi Yarışmacı Ne Kadar Kazanıyor?

Survivor 2021 hızlı başladı. Peki Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programında yarışmacılar ne kadar kazanıyor? İşte yarışmacıların aldıkları ücretler!

Bülent Ersoy: Asgari Ücret Alanlara Üzülüyorum!

Ünlü isim Bülent Ersoy Nişantaşı’nda 40 bin liralık bir kürk aldı ve kürklerini bağışlayacağını duyurdu. Ünlü isim asgari ücretlilere üzüldüğünü de açıkladı!

İvana Sert: Oğlumun Özel Okul Ücretini Ödeyemiyorum!

Ünlü modacı İvana Sert’ten oğlunun okul ücreti ve şimdiki aşkıyla ilgili çarpıcı ifadeler geldi. İvana Sert okul ücretinin yüksek olduğundan şikayet etti.

 Çağatay Ulusoy’a Şeref Sözü Dizisinden Rekor Teklif!

Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy sonunda yeni sezonda rol alacağı diziyi buldu. Şeref Sözü’nde rol alacak oyuncu bölüm başına ise rekor bir ücret alacak. İşte detaylar!

Aleyna Tilki’nin Reklamdan Aldığı Ücret Dudak Uçuklattı!

Gençlerin hayranlıkla dinlediği ve takip ettiği ünlü şarkıcı Aleyna Tilki son reklam filminden aldığı ücreti açıkladı. İşte o dudak uçuklatan rakam!

Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den Ne Kadar Ücret Alacak?

Uzun bir aradan sonra ekranlara tekrar dönme kararı alan ve Show Tv’de yayınlanan Kuaförüm Sensin’le anlaşan Bülent Ersoy ne kadar ücret alacak? İşte dudak uçuklatan o rakam!

Şampiyon Dizisinin Ekibi İsyan Etti! Ödemeler Yapılmıyor!

Dizi sektörü iddialara göre bir ücret ödememe durumuyla karşı karşıya. Şampiyon dizisi ekibinin ücretlerini alamadığı ve yapım şirketi ile karşı karşıya geldikleri iddia ediliyor.

Survivor Yarışmacıları Ne Kadar Kazanıyor? İşte Dudak Uçuklatan Rakamlar!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmacıları ne kadar kazanıyor? İşte Survivor yarışmacılarının dudak uçuklatan haftalık ücretleri!

Taner Ölmez Mucize Doktor’dan Ne kadar Kazanıyor?

Fox Tv'nin yeni projesi reyting rekortmeni Mucize Doktor Dizisinin başrol oyuncusu Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez ne kadar kazanıyor? İşte cevabı!